2016 Güzellik Trendleri

yorumsuz
712 views

Her sene değişiklik gösteren makyaj ve güzellik trendleri bu sene de değişiklik yapmaya devam ediyor. Birçok noktaya dikkat eden bayanlar bu konuda trendden geri kalmamak adına birçok portalı takip ederek başarılı bir görünüme sahip olmak istiyorlar. Bu yazımızda sizlerle 2016 yılına ait olan en moda güzellik önerilerini paylaştık ve ipuçları verdik.

2016 Güzellik Trendleri Nelerdir?

 

  • Kaşlarınızı İnceltmeyin

kaş

Kaş modasında kalın kaş trendi damgasını vurmuş durumda. Son 10 yıla ait olan kaş trendlerine baktığımızda kalın kaşların bariz bir şekilde karşımıza çıktığını görmekteyiz. Eğer siz de kaş modasını takip ediyor ve kaş modellerinin önemli olduğunu düşünüyorsanız 2016 yılı içerisinde de kaşınızı inceltmeyin.

  • Genç Görünmek Trend

genç görünmek

Son yıllara kadar olgun makyajı yapmak modayken; 2016 yılına geldiğimizde tam tersi bir akımın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Genç görünmek bu sene daha trend olmaktadır. Genç görünmek için de ten renginizi daha şeftali ve tozpembe renklerine uygun olarak ayarlayın ve makyajlarınızda bu durumu kulak ardı etmeyin.

  • Saç Modasında Örgü Trendi

örgü

1900’lü yıllar içinde daha çok görmeye alıştığımız ve sıkı şekilde yapılan örgüler 2016 saç modası içinde de kendisini göstermeyi başardı. Son derece moda olan bu saçları artık ünlü modacıların defilelerinde çıkarmış olduğu mankenlerde bile görmeye başladık. Saç modasında örgü trendini mutlaka takip etmeniz gerekiyor.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort