Daha Dikkat Çekici Görünmenin Yolları

yorumsuz
711 views

Hafta sonu geldi ve artık 2 günlük de olsa bir tatil serüveni sizleri bekliyor. Bu tatil serüveninde hem şık, hem rahat, hem de dikkat çekici olmak istemez misiniz? Her bayan bu soruya isterim, şeklinde yanıt verse de dikkat çekiciliğin sihirli dokunuşlarda olduğunu unutmaması gerekiyor. Bu sihirli dokunuşları şimdi sizler için paylaşacağız.

Daha Dikkat Çekici Görünmenin Yolları Nelerdir?

Daha Dikkat Çekici Görünmenin Yolları 3

  • Bakışlara derinlik kazandırmak hem göz bölgenizde yaşadığınız kusurların bariz bir şekilde gözükmemesine imkan tanır, hem de bakışlarınızın dikkat çeken bir yapıda karşımıza çıkmasına olanak sağar. Rimeli sürmeden önce kirpikleri kıvırarak toz pudra sürün. Sonra rimeli ister tek, isterseniz de iki kat olarak sürün.

Daha Dikkat Çekici Görünmenin Yolları 2

  • Her ne kadar bahar aylarında renkli elbiseler daha çok öne çıksa da eğer; dikkat çeken bir vücuda sahip olmak istiyorsanız; sade bir elbise tercih etmeniz gerekiyor. Dar, sade ve aynı zamanda da mini elbiseler vücut hatlarınızın en iyi şekilde ortaya çıkmasına imkan tanır. Bu elbiseleri kemer ile tam hale getirebilirsiniz.

Daha Dikkat Çekici Görünmenin Yolları

  • Bebeksi teniniz olduğu zaman sadece erkekler sizden hoşlanmayacak, siz bile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu yüzden duş aldıktan sonra nemlendirici kreminizi parmağınıza alıp üzerine parfümünüzü sıkıp o şekilde sürün. Hem çok hoş kokacaksınız, hem de parfümünüzün vücudunuzda kalma süresinde artış meydana gelecek. Hemen bu uygulama ile bebeksi cilde sahip olabilirsiniz.
  • Erkeklerde olan çekim gücünüzü arttırmanın yolu parfüm sürmektir. Vücutta kan akışı en hızlı eklem yerlerinde olur. Bu yüzden parfümünüzü eklem yerlerinize sıkarsanız daha çok yayılmasına da imkan tanırsınız. Erkeklerin kadın parfümü üzerinde yaptıkları araştırmada misk ve sandal ağacının yanı sıra baharat özlü parfümler erkekleri baştan çıkarmaya yetiyor.

 

Tavsiye yazı: Erkeklerin En Sevdiği Kadın Parfümleri

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2016

Etiketler: , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort