Plaj Makyajı Nasıl Yapılır?

yorumsuz
350 views

Kadınlar günlük hayatları boyunca sürekli olarak makyajlı olmak isterler. En azından bir kalem çekmek ya da bir dudak parlatıcısı sürmek bayanların daha rahat hissetmesine de yardımcı oluyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kendini göstermeye başladı. kapsamında makyaj yapmak isteyen bayanlara ise; önerilerimizi bu yazımızda sıralamak istedik.

Yapmak için Sırlar

 

  • Renkli Güneş Koruyucuları Dostunuz Olsun

Plaj Makyajı Nasıl Yapılır

Cildimizde kusurlar olabiliyor. Günlük yaşantımız içerisinde makyaj yaparken; bu kusurları kapatmak için fondöten kullanabiliriz. Plaj ise; güneşin cildimize direkt olarak yansıdığı bir yer olduğundan dolayı fondöten kullanmak; makyajın akmasına neden olur. Siz plajda da cilt kusurlarınızı kapatmak isterseniz renkli güneş koruyucuları kullanmanızda fayda var.

Tavsiye yazı:  Makyaj Yaparken Renk Uyumu

  • Plaj Makyajında Jel Farın Etkisi

Plaj Makyajı Nasıl Yapılır 2

Gündelik yaşantımız içerisinde göz makyajı yapmak istediğimizde toz farlar kullanıyoruz ve bu şekilde gözlerin ışıltılı durmasına yardımcı oluyoruz. Plajda toz farların etkisi kısa süreli olur ve ağır makyaj yapmış gibi olursunuz. Bu nedenle de plaj makyajında jel farlar kullanın.

  • Plaj Makyajında Suya Dayanıklı Maskaraya Hayret Edeceksiniz

Plaj Makyajı Nasıl Yapılır 3

Bayanlar güçlü kirpiklere sahip olmak isterler. Gittikleri her yerde de güçlü kirpikler için en iyi maskarayı tercih etmek isterler. Plaj makyajı yapmak isteyen bayanlara da bu yöndeki tavsiyemiz suya dayanıklı maskara olmaktadır. Suya dayanıklı maskara sayesinde güçlü kirpikler plajda da etkisini kaybetmeyecek.

Tavsiye yazı:  Çekici Makyaj Yapmanın Sırları

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort