Yüz Dolgusu Nedir?

yorumsuz
147 views

Yüz Dolgusu yüzümüzün her bölgesi için uygulatabileceğimiz ve bu bölgelerdeki kırışıklık, yara izi, sarkma ve çukurlukları giderebileceğimiz bir işlemdir. Bu işlemin kalıcılığı herkeste farklı olsa da ortalama 18 ay kadar etkisini gösterebilmektedir. Aşağı yukarı yarım saat süren bu işlemin hemen ardından uygulanan bölgedeki değişiklik fark edilebilmektedir ve kişide hiçbir rahatsızlığa neden olmadığı için yüz dolgusundan sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Ama dr. Mustafa Karataş’ın hastalarına verdiği tavsiyeler arasında yüz dolgusu işleminden sonra birkaç gün ağır ve zorlayıcı aktiviteler yapmamaları, çok sıcak banyodan uzak durmaları ve yumuşak masaj ile buz uygulaması yapmaları yer almaktadır. Bu tür noktalara dikkat edildiğinde yüz dolgusu uygulaması daha etkili olabileceği gibi daha uzun süre kalıcı olacaktır.

estetik-yuz-dolgusu

Dudak Dolgunlaştırma en fazla bayanlar tarafından tercih edildiği gibi günümüzde erkeler tarafından da böyle talepler olmaktadır. Dudakların yapısı kişinin yüz ifadesinde çok etkili olduğu için bayanlar genellikle daha dolgun dudaklara sahip olmak isterler. Tabi bunu yaparken abartmamak çok önemlidir. Çünkü yüzünüzün kaldırabileceğinden daha dolgun bir dudak dolgunlaştırma işlemi yaptırırsanız dudaklarınız sanki yüzünüze sonradan eklenmiş gibi bir görünüm ortaya çıkar. Bu yüzden yüz hatlarınızı da göz önünde bulundurarak dudak dolgunlaştırma işlemini yaptırmalısınız. Böylece dudaklarınız diğer yüz hatlarınızla daha orantılı olacaktır.

Dudak Dolgusu Fiyatları bütün estetik merkezlerinde aynı olmayacağı gibi aynı estetik merkezine giden herkes için de aynı olmayacaktır. Fiyat konusundaki bu farklılığın en önemli nedeni herkese aynı işlemin yapılmamasıdır. Çünkü herkes farklı dudak yapısına sahip olduğundan farklı uygulamalar yapılır. Birinde sadece dudak dolgusu yeterli olurken birine ekstra işlemlere gerek görülebilir. Örneğin dudak dolgunlaştırma işleminin yanında dudak şeklinde de değişiklikler yapılabilir bütün bu işlem farklılığı dudak dolgusu fiyatları için değişikliğe neden olmaktadır. Bu yüzden çevrenizde dudak dolgusu yaptıran bir kişinin söylediği fiyat sizin için geçerli olmayacaktır. Sizin için geçerli olan fiyatı gittiğiniz estetik merkezindeki estetik uzmanın yaptığı muayene belirleyecektir. Ama yine de dudak dolgusu fiyatları hakkında ortalama bir fiyat bilgisi edinmek isterseniz www.drmustafakaratas.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort