2016 Düğün Abiyeleri Yıldız Olmanızı Sağlayacak

yorumsuz
865 views

Sıcak günler kendisini göstermeye başladı. Bu nedenle de düğünler planlanmaya, düğün davetiyeleri kapınızı arşınlamak için yarışır hale gelmeye başlarken içinizi de bir telaş kapladı. Düğünlere davet edilmek ve yeni insanlar tanıyarak düğünlerine gittiğimiz kişilerin mutluluğuna ortak olmak da hoş. Ancak; o düğünlere giderken neler giyeceğimiz konusunda tereddüt yaşamak ve hatta bunların büyük birer sorun haline gelmesi oldukça zor bir durum. Bu nedenle de sizlere 2016 düğün abiyeleri konusunda ipuçları vermeye başlayacağız.

2016 Düğün Abiyeleri

  • 2016 Dökümlü Düğün Abiye Modelleri

Dökümlü Abiye

Dökümlü abiyeler 2016 yazında size fresh bir görünüm yakalama fırsatı sunacak. Her sene olduğu gibi bu sene de salaş ve rahat bir elbise ile yıldız gibi parlayabileceksiniz.

  • 2016 Pastel Renkli Düğün Abiye Modelleri

Pastel Abiyeler

 

Pastel renkler vücutta meydana gelen kusurları ve fazla kiloları saklamada bire bir çözüm olan parçalardır. Bu nedenle de pastel renkleri tercih etmek bayanları kurtaran bir yoldur. 2016 düğün abiyelerine baktığımızda pastel renklerin de ağırlıkta olduğunu görmekteyiz.

  • 2016 Parıltı Düğün Abiye Modelleri

Parıltılı Abiye

Birçok bayan parlamayı ve yıldız ışığına sahip olmayı ister. Bunu isteyen bayanlar da giymiş oldukları kıyafetlerinde bol parıltılı seçimler yaparlar. Bu sene moda bayanların en çok istediği ışığı onlara geri veriyor. Parıltılı ve taşlı abiye modelleri sayesinde düğünün yıldızı olmaya ve dikkat çekmeye hazır olun.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 18 Mart 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort