2016 Gelin Saçı Modelleri

yorumsuz
2.055 views

sezonunun yaklaşması ile birlikte birçok bayan da evlilik hazırlığına başladı. Bayanlar evlilik hazırlığı kapsamında birçok ayrıntıyı düşünüyorlar. Bayanların düşündükleri noktalardan bir tanesi de modelleri olmaktadır. çeşitleri sayesinde bayanlar düğünlerinde hoş bir görünüm yakalıyorlar. Bu yüzden de gelinliği tamamlayan aslında saçıdır.

Gelin Saçı Modelleri Nelerdir?

 

  • Su Dalgası Gelin Saçı Modeli

2016 Gelin Saçı Modelleri

Bu model saçlar dağınık bırakılıyor ve su dalgası fönü çekiliyor. Saçın üst kısımlarına taç takılıyor. Böylece sadeliğin yanı sıra hoş bir görüntü de karşımıza çıkıyor. Özellikle bahar düğünlerinde ve kır düğünlerinde tercih edilebilir.

  • Toplanmış Gelin Saçı Modeli

2016 Gelin Saçı Modelleri 2

Toplanmış gelin saçı modelinde hem doğal bir görünüm gizli, hem de son derece rahat kullanılan bir model olması ile biliniyor. Bu yüzden de birçok bayanın tercih edebileceği durumda. Yaz mevsiminde yapılan düğünler için toplanabilen model olduğu için tercih edilme sıklığı fazladır. Siz de kısa bir süre sonra düğün yapacaksanız bu modeli kullanın.

  • Topuz Gelin Saçı Modelleri

2016 Gelin Saçı Modelleri 3

Uzun yıllardır kullanılmaya devam eden modellerinden birisi de topuz gelin saçı modelleri olmaktadır. Topuz şeklinde yapılan modelleri abiye bir görüntüyü gelin adaylarına sunuyor. Üstelik dalgalı saçlar ile yapılan topuzlar daha çok tercih ediliyor. Bu sayede farklı bir duruş yakalanıyor.

  • Kısa Gelin Saçı Modelleri

2016 Gelin Saçı Modelleri 4

2016 yılı da rahatlığı simgeleyen bir senedir. Bu nedenle bazı bayanlar düğünlerinde uzun saçlar tercih etmek yerine saçlarına küt modeller yaptırarak kestiriyorlar. Daha sonra kısa gelin saçlarına kuaförleri aracılığı ile şekil verdiriyorlar. Son birkaç yıldır kullanılan bu model rahat ve şıklığın simgesi.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2016

Etiketler: , , , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort