2016 İlkbahar Sivri Burun Ayakkabı Modası

yorumsuz
663 views

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte kıyafetlerin hafiflediği gibi ayakkabılar da hafiflemeye ve dekolte vermeye başladı. Ayakkabı üreten markalar da çeşitli modacılar ile bir araya gelerek İlkbahar moda ayakkabı modellerini belirlediler. Belirlenen ayakkabı modelleri arasında sivri burun ayakkabılar  da yer aldı. Gelen haberlere göre bu sene ve yaz aylarında sivri burun ayakkabı modası egemenliğini koruyacak gibi duruyor.

2016 İlkbahar Sivri Burun Ayakkabı Modası

 

  • Beyaz Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

 

Beyaz Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

Yazın ve ilkbaharın rengi açık renklerdir. Bu açık renklerin başında da beyaz gelir. Hem saflığı, hem de şeffaflığı temsil eden beyaz rengi 2016 ayakkabı modası ile de karşımıza çıkıyor. Sivri burun ayakkabılarda beyaz bu sene trend.

  • Parmak Dekolteli Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

 

Parmak Dekolteli Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

Birçok yabancı ve yerli ünlünün de özel davetlerde ve organizasyonlarda tercih etmiş olduğu parmak dekolteli ayakkabılar 2016 modası kapsamında yeniden gün yüzüne çıkmış durumda. Siz de bu sene trend kalmak istiyorsanız parmak dekoltesini sivri burun ayakkabılar ile vermeye hazır olun.

  • Platform Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

 

Platform Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

Platform topuklar bayanların en çok sevdiği modellerden bir tanesidir. Hele ki Türk milleti olarak bayanlarımızın boyu çok uzun olmadığından dolayı abiye bir elbiseyi taşımak ancak platform topuklar ile oluyor. 2016 yaz modasında platform topuklar sivri burun ayakkabılarda hayat bulacak ve farklı tarz oluşturacak.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort