2016 Yaz Aksesuar Modelleri

yorumsuz
902 views

Bayanlar için kıyafetler ne kadar büyük önem taşıyorsa; kıyafetleri tamamlamak için kullandıkları da o kadar önemli bir yerde olmaktadır. 2016 yılının yaz aylarına doğru gelirken; aksesuar kullanımında da sezon değişikliği yaşandığını gördük. Özellikle yaz aylarında aksesuar modelleri tercih ederken; daha çok çeşit ön plana çıkıyor. Biz de sizlere yaz aksesuar modellerini sunduk.

2016 Yaz Aksesuar Modelleri Hangileri?

  • Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Fularlar

fular

Özellikle yaz aylarında fular takmak çok trend bir hal alıyor. Genellikle göğüs dekolteli kıyafetler giydiğimizden dolayı kolye takmak yerine fular ile boyun bölgesine renk katılmak isteniyor. Birçok marka da renkli ve iç açan tarzları ile dikkat çeken fularları şimdiden satışa sundu bile.

Tavsiye yazı:  2016 İlkbahar Sivri Burun Ayakkabı Modası

  • Bayanlar Kolyeden Asla Vazgeçmez

kolye

Bayanlar için aksesuar denilince akla ilk gelen modeller kolyeler oluyor. Her tarza hitap eden değişik renk ve özellikte satışa çıkarılan kolyeler 2016 yaz takı modasında yine karşımıza çıkan parçalar arasında kendisini göstermeye devam ediyor. Taşlardan ve değerli taşlardan yapılan kolyeleri hemen satın almaya başlayın.

  • Şapkalar 2016 Yaz Aksesuarları Arasında Kendisini Gösteriyor

şapka

Bayanlar son yıllarda hem yaz aylarında, hem de kış aylarında şapka takmaya başladılar. Modacılar feminen bir tarz elde edebilmek için bayanlara şapka takmaları konusunda uyarı yapınca; 2016 yaz aksesuarları kapsamında Mango gibi birçok marka şapka satışlarını patlattı, diyebiliriz.

Tavsiye yazı:  Stilinize 2016 Şapka Modası ile Dokunun

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2016

Etiketler: , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort