2016 Yaz Sezonu Trend Aksesuarları

yorumsuz
654 views

2016 yaz sezonu kendisini göstermeye başladı. Bu nedenle de bayanlar moda konusunda göstermiş oldukları hassasiyetlerini bu sene de gösteriyorlar. Modacılar yaptıkları defileler sayesinde 2016 yılının en gözde parçalarını belirledi ve modayı sıkı bir şekilde takip eden bayanlara da açıklamış oldu. Biz de bu yazımızda sizlere 2016 yaz sezonu trendleri hakkında bilgi vereceğiz.

2016 Yaz Sezonu Trend Modelleri

  • 2016 Yaz Sezonunda Trend Gözlük Modelleri

Yuvarlak Çerçeveli Gözlük

Bu sene güneşten kendimizi korumak amacı ile takacağımız güneş gözlükleri genellikle köşeli yuvarlak gözlükler olacak. Geçen sene daha çok sadece yuvarlak gözlükler kullanılırken; bu sene gözlüklere köşe de eklendi. 2016 gözlük modası da böylece kendisini göstermiş oldu.

  • 2016 Yaz Sezonunda İnce Kablo Kemerler

Kablo Kemer Modelleri

Geçen sene kemer modası kapsamında halat kemerler tercih ediliyordu. Bu sene yaz modasında halat kemerlere yer yok. Bu kemerlerin yerini kablo kemerler alıyor. Renkli yapıları ile dikkat çeken bu kemerler rengine uyan uzun bir ceket ile kombine edilerek trend bir şekilde kullanılıyor.

 

  • 2016 Yaz Sezonunda Sallantılı Küpe Trendi

Sallantı Küpe Modelleri

Geçen sene raflara kaldırılan abartılı ve aynı zamanda da sallantıları ile dikkat çeken küpeler bu sene yeniden kulaklarımıza geri dönüyor. Sportif geometrik yapıları ile dikkat çeken ve boyutları da hayli büyük olan sallantılı küpe trendi yeniden moda durumunda. Hemen sallantı küpelerinizi kulaklarınıza takın.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 18 Mart 2016

Etiketler: , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort