Çekici Gösteren Stil Seçenekleri

yorumsuz
752 views

Bayanlar için çekici ve seksi bir görünüme sahip olmak paha biçilemez bir duygu demektir. Bu nedenle de her bayan çekici olmak uğruna birçok zahmete ve hatta eziyete bile katlanabilir. Oysa birkaç ufak oyunu ile hiçbir acı, zahmet ya da eziyet çekmeden de çekici ve bir o kadar da seksi bir görünümü kollarınızın arasına alabilirsiniz. Bugün sizlere çekici olmanızı sağlayacak önerileri vereceğiz.

Çekici Gösteren Stil Önerileri Nelerdir?

 

  • Stiletto ve Pantolonun Kardeş Olduğunu Duydunuz Mu?

Çekici Gösteren Stil Seçenekleri

Çekici olmak sadece bacak, göğüs ya da herhangi bir dekolte vermek ile olmaz. Çekici olmak amacı ile yapmış olduğunuz bir kombin sizi en çekici bir bayan olarak gösterebilir. Stiletto ve pantolon kardeşler de çekici göstermede bir numaradır.

Tavsiye Yazı:  Stiletto Ayakkabı Modelleri 2016

  • İç Çamaşırı Detaylı Elbise Modelleri

Çekici Gösteren Stil Seçenekleri 2

Burada söz edilen elbiseler aslında dekolte anlamını taşımıyor. Aksine dümdüz sadece kolları açık bir elbisede bile yer alan bazı iç çamaşırı detayları çekici olmanızı sağlar. Örneğin; elbisenin göğüs kesimi sütyen kesim olursa gayet de çekici durabilirsiniz.

  • Boyundan Bağlamalı Elbiseler ve Çekicilik Bir Arada

Çekici Gösteren Stil Seçenekleri 3

Yaz ayları gelmeye başladı ve artık üzerimizde elbiseler de görünecek. Elbise seçimlerinizi yaparken boyundan bağlamalı elbiseler tercih ederseniz; omuz dekoltesi sayesinde çok çekici bir görüntüye de selam vermiş olursunuz. Sadece küçük bir omuz dekoltesi sizi bambaşka biri yapabilir.

Tavsiye Yazı:  2016 Yaz Sezonu Trend Aksesuarları

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort