Gardırop Temizliği Nasıl Yapılır?

yorumsuz
327 views

Bahar ayları geldi. Bahar aylarında en başta yapılan eylemlerden bir tanesi bahar temizliği olmaktadır. Bahar temizliği son zamanlarda gardıroplar için de yapılmaya başlandı. Modacıların uyarılarına uyan bayanlar gardırop temizliği yaparak bahara ve yaza daha şık girmenin farkını elde etmiş oluyorlar. Gardırop temizliği yaparken dikkat etmeniz gereken noktaları bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Gardırop Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

gardırop

  • Büyük bir gardırobunuz var ve bu gardıroba yönelik kıyafetlerinizin temizliğini yapmanız gerekiyor. O halde bu temizliğe başlamak için eşyalarınızı bir kategori halinde dizmeye çalışın. Örneğin; montlarınız bir yerde, pantolonlarınız başka yerde şeklinde belirli bir kategori dahilinde düzen elde etmeye özen göstermenizde fayda var.

Tavsiye yazı:  Evinizi Şık Hale Getirmek için Öneriler

 

gardırop 2

  • Gardırop temizliği yaparken mümkünse dolabınızı da yenileyin. Eğer imkanınız varsa; raf sayısını attırmaya özen gösterin. Ne kadar çok rafınız olursa; o kadar fazla giysi koyabilirsiniz. Böylece düzenleme yapmadan önce kıyafetlerinizin ve moda eşyalarınızın dağılmasına engel olabilecek bir önlem de alırsınız. Raflarınızı çoğaltarak tüm kıyafetlerinizi düzenli hale sokabilme fırsatını yakalarsınız.

 

gardırop 3

  • Gardırop temizliği konusunda egoist davranmamaya özen gösterin. Mutlaka başka bir arkadaşınızdan ya da dostunuzdan da fikir almanız sizin yararınıza olacaktır. Temizliğe başlamadan önce sizi ret etmeyecek bir arkadaşınızın boş zamanını kollayarak ondan fikirler alabilirsiniz. Böylece sizin eksik kaldığınız yanlarınızı o kişi tamamlar, sağlıklı bir temizlik ortaya çıkmış olur.
loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort