2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri

yorumsuz
1.925 views

Ayakkabı bayanlar için adeta bir tutkudur. Bu tutkuya ortak olmak isteyen birçok ayakkabı modacısı da her sene ve her sezon yeni ayakkabı modasını belirliyor. da tıpkı kıyafet modasında olduğunu gibi değişiklik gösteriyor ve bayanların birçoğu ayakkabılarına göre kıyafet bulma telaşına giriyor. Gelin hep birlikte modellerine göz atalım.

2016 Topuklu Nelerdir?

 

Parıldayan Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Parlak ayakkabılar genellikle nişan ya da düğün gibi özel davetlerde tercih edilse de artık farklılık yaratmak için 2016 sokak modası kapsamında bir eteğin altında da bu tarz bir ayakkabıyı görmeniz muhtemel olmaktadır. Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte bu tarz bir ayakkabı işinize çok yarayacak.

Sargılı Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri 2

Bu tarz topuklu ayakkabılar ayağı çok şık göstermektedir. Özellikle yaz döneminde daha fazla göz önüne çıkan ayakkabılar nedeni ile sanki ayağa dövme yaptırmış gibi duruyor. Bu ayakkabı modeli delikli bir tasarıma sahip olduğu için ayakta transparanlık sevenlere yakışacak ve rengi de çok tatlı ayakkabıdır.

Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri 3

Sivri burun modelini yansıtan ayakkabı modelleri çok fazla moda gibi gözükmese de sivrilik derecesi abartılmadığı takdirde hem hoş bir abiye ayakkabısı, hem de çekici bir ayakkabı modelinizi bizlere yansıtıyorlar. Sivri burun ayakkabıları tercih etmek için ayağınızın taraklı olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde hoş durmaz.

Taşlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri 4

Önü açık olan modelde ayakkabı rengine uygun şekilde bir oje kullanırsanız gerçekten çok hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Taşlı olması abiye bir ayakkabı tarzında düşündürse de kottan tutun, abiye elbiseye kadar her kıyafete uygun bir role bürünmektedir. Pudra rengi ise; 2016 yılının öne çıkan renklerindendir.

Tavsiye yazı: Stiletto Ayakkabı Modelleri 2016

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2016

Etiketler: , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort