Elie Saab Gelinlik Modelleri

yorumsuz
586 views

Her genç kızın rüyası süsleyen tasarımcıları arasında da yer almaktadır. Lübnan asıllı bir gelinlik tasarımcısıdır. Son yıllarda adından çok fazla söz ettiren Lübnanlı tasarımcı 2016 kapsamında da bizlere müthiş kreasyonlarını sunmaya başladı. Masal gibi düğünler için kızların çok beğeneceği gelinlikleri ile göz dolduran ’ın kreasyonuna göz atmaya ne dersiniz?

Elie Saab Gelinlik Modelleri 2016

 

  • Uzun Duvaklı Elie Saab Gelinlik Modeli

Elie Saab Gelinlik Modelleri

Uzun duvak sevenlere ve düğününde masal prensesi gibi giyinmek isteyen gelin adaylarına yönelik hazırlanan bu gelinlik modeli uzun duvağı ile dikkat çekiyor. Ayakkabıların altına kadar uzanan gelinlik modelini inceleyebilir ya da Elie’den satın alabilirsiniz.

  • Dantelli Elie Saab Gelinlik Modelleri

Elie Saab Gelinlik Modelleri 2

Dantel işlemeleri ile göz dolduran ve muhteşem özellikleri sayesinde hanımların göz bebeği olan bu gelinlik modeli de sizi çok şık bir gelin olarak gösterecek. Dantel işlemelerinin yanı sıra yapılan straplez kesimi sayesinde de göğüs dekoltesi vererek aranan gelinlik modellerinden olmayı başarmış.

  • Askılı Elie Saab Gelinlik Modelleri

Elie Saab Gelinlik Modelleri 3

Göğüs dekoltesi vermek istemeyen ya da straplez kesim gelinlik modellerini tercih etmeyen bayanlar aynı modelin askılı şeklinde tasarlanmış olan çeşidini tercih edebilirler. Bol dantel işlemesi bulunan gelinlikte de askılı model sayesinde asil bir duruş sağlanmıştır. Askılı gelinlik arayanların ilk tercihi bu Elie Saab modeli olmaktadır.

  • Yarım Kollu Elie Saab Gelinlik Modelleri

Elie Saab Gelinlik Modelleri 4

Elie Saab markası bu sene dantelin moda olduğunu bayanlara yaptığı tasarımlar ile bir kez daha kanıtlıyor. Biraz daha soğuk zamanlar da yapılacak düğünler için ya da yarım kollu gelinlikler arasından tercihini yapmak isteyen bayanlara bu modeli tavsiye etmekteyiz. Elie Saab bu modelde de asaleti korumuş.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort