Etek Kombin Önerileri

yorumsuz
1.918 views

Bayanların vazgeçilmez parçaları arasında etek modelleri yer almaktadır. Her yaştan bayan etek giymeye bayılır. Etek modelleri çok çeşitli olduğundan dolayı hem genç bayanlar, hem orta yaşlı bayanlar, hem de yaşlı bayanlar etek tercihi yapabilmektedir. Güzel kombinler sayesinde son derece şık olabilir ve yaz aylarına muhteşem şekilde giriş yaparak trendin odağında olursunuz.

Etek ile Sargılı Bluz Kombini

Giyilebilecek Etek Kombinleri 4

Bu sene çok olan sargılı bluzlar gerek göbek bölgesinden, gerekse de yan bölgelerden dekolte verdiği için fiziği düzgün bayanlar tarafınca tercih edilmektedir. Bu tür bluzların altına kalem etek giyebileceğiniz gibi mini tarzda etekler de tercih edebilirsiniz. Böylece şıklığınızı ve asaletinizi korursunuz.

Transparan Bluz ile Uzun Etek Kombini

Giyilebilecek Etek Kombinleri

Bu sene etek modasında dar ve mini etekler yerini daha salaş ve aynı zamanda da uzun etek modellerine bıraktı. Alt parça geniş olunca üst parçaya da dar kesimli bluzlar tercih edilmeli. Transparan özelliği bulunan bir bluz ile bu tarz etekleri kombin edebilirsiniz.

Gömlek ve Etek Kombini

Giyilebilecek Etek Kombinleri 3

Yıllardır modası geçmeyen ve son derece şık olan bu kombini doğru modeller ile kombinlediğinizde her yaştan bayan giyebilir. Bu yüzden gömlek ve etek modasına 2016 yaz sıcaklarında da uyabilirsiniz. Gömlekler sayesinde sportif bir hava yakalayabilirsiniz. Sportif havaya eteğiniz eşlik ederek sizi çekici bir havaya sokmaya başlayacak.

Göbek Üstü Bluz ile Etek Kombini

Giyilebilecek Etek Kombinleri 2

Göbek üstü modası ile birlikte cereyan eden salaş etek modası 2016 yaz trendleri arasında boy göstermeye başladı bile. Birçok bayanın yakından takip etmeye devam ettiği 2016 yaz modası sayesinde siz de göbek üstü ve üst bölgeden dekolte vermeyen bir bluz ile salaş modeldeki eteği kombinleyebilirsiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort