Renkli Pantolon Kombini

yorumsuz
464 views

Havalar ısınmaya ve aynı zamanda da güneş artık yüzünü bizlere göstermeye başladı. Bu yüzden de açık renk kıyafetler saklanan raflardan tekrar gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu kıyafetlerinizi siz de artık giymek istiyorsanız; bu sene renk pantolonlar gelecek. Renkli pantolonlar yaz modasının büyük bir bölümünü kaplamaktadır. Bu yazımızdaki kombinlerimize göz atabilirsiniz.

Renkli Pantolon Kombin Örnekleri

 

  • Yatay Çizgiler ve Renkli Pantolon Kombini

kombin 1

Zayıf bir bedene sahipseniz üst kıyafetlerinizde yatay çizgiye sahip olan penye ya da tişörtler tercih edebilirsiniz. Yüksek bel bir renkli pantolonun üzerine yatay çizgili bir tişört giymeniz ve penyeyi içinize sokmanız büyük derecede cool görüntü sağlayacaktır.

  • Ceket ve Renkli Pantolon Kombini

kombin2

Bu sene de her sene olduğu gibi feminen bir duruş sağlamak isteyen bayanlar için ceketler vazgeçilmez bir parça olmaya aday. Dikey çizgiler ile feminenlik sağlayan bedeninizin alt bölümüne giyeceğiniz renkli pantolon hem daha şık, hem de daha genç durmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden tercih edebilirsiniz.

Tavsiye yazı:  Çekici Gösteren Stil Seçenekleri

  • Renkli Pantolon ve Düz Penye Kombini

kombin 3

Renkli pantolonların desenli ve bunun yanı sıra göz yorucu olduğu düşünülürse üst giyim parçalarını daha sade tercih etmek doğru olacaktır. Renkli pantolonunuzun üzerine siyah düz bir penye giyerseniz bu size spor şık bir hava katmaya da olanak tanıyacaktır. Tercih edilen bir kombin olmaktadır.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Etiketler: , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort