Şık Kombin Önerileri

yorumsuz
1.036 views

Bayanlar için kıyafet ve büyük önem taşımaktadır. Her sene değişen anlayışı ve yeni sezon ürünleri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen bayanlar araştırmaya koyulurlar. Kadınların modasını oluşturan temel 3 öğe; kıyafet, ayakkabı ve çanta olmaktadır. Bu 3 öğenin birleşmesi ve uygun bir şekilde bir araya getirilmesi için şık bir yapılması gerekir.

Şık Kombin Yapmak için Öneriler

 

  • Gömlek Yakalı Elbise ile Şık Kombin Yapmak

gömlek yakalı elbise kombini

2016 yaz modası kapsamında bir araştırma yaptığımızda bu senenin modasının gömlek yakalı elbiseler yönünde ilerlediği vazgeçilmez bir gerçektir. Gömlek yakalı elbise giyen bayanlar kendilerine stiletto ayakkabı modelleri arasından bir seçim yapabilir ya da sivri burunlu ayakkabılar da hoş duracaktır.

Tavsiye yazı:  Stiletto Ayakkabı Modelleri 2016

  • Koyu Renkli ve Şık Kombin Yapmak

Koyu renklerle kombin yapmak

Koyu renkli kombinler hazırlamak isteyen bayanların daha çok beyaz tenli bayanlar olmaktadır. Tenlerinde daha şık duran koyu renkli kıyafetler sayesinde tarz bir duruş sergileyebilirler. Oluşturulan kombinde bir parça koyu renk ise; diğer parça açık renk tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

  • Parıltılı Elbiseler ile Şık Kombin Yapmak

Parıltılı elbise kombini

Parıltılı elbiseler genellikle özel günlerde tercih edilmesi gereken kıyafetler arasında yer almaktadır. Işıltısı ile dikkat çeken bu elbiseler gözlerin sizin üzerinizde olmasına yardımcı oluyor. Rugan ve aynı zamanda da stiletto tarzı ayakkabılar parıltılı elbiselerin altına giyilerek şık bir kombinin ortaya çıkmasına yardımcı olunur.

Tavsiye yazı:  Stiletto Ayakkabı Modelleri 2016

  • Ofis Kıyafetleri ile Şık Kombin Yapmak

ofis kıyafetleri nasıl kombinlenir

Bayanların da iş yaşamına katılım sağlaması ile birlikte; moda sektörüne ofis kıyafetleri de girmeye başladı. Genellikle kalem etekler ve gömlekler ile yapılan kombinleri, kalem etekler de takip etmektedir. Ancak; her ne kombin yaparsanız yapın asıl husus bayanların içinde rahat hissediyor olmasıdır.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2016

Etiketler: , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort