Tasarruf Yapılmaması Gerekenler

yorumsuz
660 views

Bayanlar birçok konuda tasarruf yapmak isterler. Özellikle giyim ve güzellik konusunda harcamalarının ve ayrıntılarının çok olduğunu fark eden bayanlar bazı ürünlerde tasarruf yapmaya kalkışırlar. Tasarruf yapmak hem bireysel ekonomiye, hem de aile ekonomisine katkı sağlıyor olsa da bazı ürünlerde tasarruf yapılmaması gerektiğini bilmek gerekiyor. Şimdi sizlere bu yazımızda tasarruf yapılmaması gereken ürünlerden söz edeceğiz.

Tasarruf Yapılmaması Gereken Ürünler Hangileridir?

 

  • Ayakkabı Asla Tasarruf Yapılmaması Gereken Bir Üründür

Tasarruf Yapılmaması Gerekenler

Ayakkabı konusunda titiz davranmanız ve asla tasarrufa kaçmamanız gerekiyor. Ayaklar büyük önem taşıyan uzuvlardır. Vücudun tüm yükünü taşıdığı için de ayaklarınızı şımartmanız gerekiyor. Ayakkabı modelleri arasından bir tercih yaparken; ucuz ayakkabı değil; kaliteli ayakkabı almaya özen gösterin.

Tavsiye Yazı  Çekici Gösteren Stil Seçenekleri

  • İç Çamaşırlarında Tasarruf Yapmak Akıl Karı Değil

Tasarruf Yapılmaması Gerekenler 2

Ayakkabılardan sonra en fazla öne çıkan ürünler iç çamaşırlarıdır. Sütyen alırken ya da külot seçimin de kesinlikle ucuz yolu tercih etmemeniz gerekiyor. Aksi halde vücudunuzda iltihaplanmalar, bakteri üremesi gibi sorunlar ile karşılaşma riskiniz artacağı gibi, kansere kadar giden sorunlara maruz kalırsınız.

  • Manto Tasarruf Yapılacak Bir Ürün Değil

Tasarruf Yapılmaması Gerekenler 3

Manto soğuk kış günlerinden, yağmurlu havalardan ya da bastıran ve hızlı bir şekilde devam eden tipilerden bizleri koruyan bir üründür. Manto konusunda tasarrufa kaçmak demek; kış aylarında bol bol hastalanmayı ve hastanelerde yatmayı göze almak demektir. Bu yüzden de kesinlikle manto seçimi yaparken tasarruf etmeyin.

Tavsiye Yazı:  Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2016

Etiketler: , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort