Yeni Sezonda En Trend Olacak Saç Modelleri

yorumsuz
331 views

yeni-sezonda-en-trend-olacak-sac-modelleri

Her sezon yeni yeni şeyler karşımıza moda ve trend olarak çıkıyor. Bu durum tabi ki her şey de olduğu gibi saç modelleri için de son hızıyla devam ediyor. Bir önceki sezon çok moda olan şeyler bir sonraki sezon yerini daha farklı renklere ve modellere bırakıyor.

Tabi ki bazı saç modelleri var ki sadece o sezonun değil hemen hemen her sezonun vazgeçilmezi oluyor. İşte bu yazımızda sizlere hem bu modası hiç geçmeyen saç modellerinden hem de yeni sezonda trend olacak ve sokakta sık sık göreceğimiz modellerden bahsedeceğiz.

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası asla geçmeyecek olan modeller arasında tabi ki topuz modelleri ilk sırayı alıyor. Hemen hemen her saç boyu ile uygulayabileceğiniz bu modellerin bu kadar trend kalabilmesinin sebebi tabi ki hem kolay ve zahmetsiz yapılabilmesi hem de bu kadar zahmetsiz olmasına rağmen oldukça şık ve güzel görüntüsü.

Sezon değiştikçe tabi ki klasik topuz modelleri dışında farklı farklı topuz tasarımları da ortaya çıkıyor. Bu yüzden bu saç modeli her zaman trend olmayı başarıyor.

Son 3 sezondur daha fazla trend olan kısa saç kesimleri de bu senenin trendleri arasında. Eğer saçlarınızı kısa kestirmeyi düşünüyorsanız ve bugüne kadar bunu yapamadıysanız şimdi bunun tam sırası. Kendinize uygun model ararken ten renginizin ve yüz şeklinizin kısa saç modelinde diğer modellere nazaran daha önemli bir faktör olduğunu sakın aklınızdan çıkartmayın.

gunluk-topuz-sac-modelleri-2016-2017

Yeni Sezonun Trend Saç Modeli

Bu sezonun en trend saç modelinden bahsedecek olursak, sonbaharda olduğumuz şu dönemde dalgalı saçlar diğer modellere göre bir adım daha önde 🙂 Eğer saçlarınızı dalgalı kullanmak istiyorsanız ancak vaktiniz çok az ise, endişelenmeyin! 5 dakika içinde mükemmel dalgalara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey saçlarınızı yandan at kuyruğu yaparmış gibi öreceksiniz ve daha sonra saçlarınıza maşa uygulayacaksınız. Saçlarınızı açtığınızda çok doğal ve şık dalgalara sahip olacaksınız!

Bu sezonun trend kesimlerini ve model önerilerini görmek için saç modelleri blogunu inceleyebilirsiniz, çok beğeneceğiniz güzel önerileri var.

Saç Modasında Renk Trendleri

Saç modasında ve trendler de asıl değişim modellerden ve kesimlerden ziyade renkler üzerinden oluyor. Bir ünlü saç rengini değiştirdiğinde eğer beğenildiyse bir anda o dönemin saç rengi modası o renge doğru kayabiliyor. Bu yüzden saç rengi konusunda modaya fazla uyum sağlamaya çalışmanıza bence gerek yok. Kendinize yakıştırdığınız ve en doğal durduğuna inandığınız favori renginiz elbette ki vardır. İşte bu sezonun trendi sizin için bu renk 🙂

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort