Doğum ve Sonrasında Yapılan Hazırlıklar

yorumsuz
547 views

Bir bayan için en önemli anlarından bir tanesi gelinlik giydiği ve dünya evine girdiği gece, diğeri ise; bebeğini doğurup kucağına aldığı zamandır. Bu iki zamanı hiçbir kadın unutmaz ve mutlaka hatırında tutar. Hatta bazı bayanlar da bu durum daha duygusal bir şekilde yaşanarak göz yaşları akmasına kadar gidebilen durumlar yaşanıyor.

ve Sonrasında Yapılan Hazırlıklar Nelerdir?

Doğum ve Sonrasında Yapılan Hazırlıklar 2

Bebek doğumuna ramak kala ya da doğduktan hemen sonra evde güvenlik sağlanmaya başlıyor. Bebeğin sağlıklı bir şekilde gelişimine devam etmesi için başta bebek odası olmak üzere evin her köşesi güvenlik önlemleri ile dolu olmaya başlar. Doğum sonrasında bu en çok çevreniz tarafından daha çok fark ediliyor.

Tavsiye yazı:  Bebek Doğumunda Hastaneye Götürülecekler

Güvenlik önlemleri sadece ev bazında değil; otomobile kadar devam eder. Otomobilde de son kontroller yapılır, arabanın muayenesi yaptırılır ve aynı zamanda da bebek oto koltuğu alınır. En güvenli bebek koltuğu alınır, arabaya sabitlenir ve bebek için hazırlıklar yapılır. Bebek için her türlü önlem alınır ve bu ilk çocuksa daha sıkı tutulur.

Doğum ve Sonrasında Yapılan Hazırlıklar

Bebek için yapılan hazırlıklardan bir tanesi de bebek odası dekorasyonu olmaktadır. Dekorasyon konusunda anne adayları babalara göre daha fazla özen gösterip titiz davranmaktadır. Dekorasyon alanında bazı araştırmalar yapan anne adayları hem renk açısından, hem de model açısından dikkatli davranmaya başlarlar. Doğum sonrasında yapılan hazırlıkları siz de mutlaka yapın.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort