Düğünden Önce Nasıl Zayıflanır?

yorumsuz
254 views

sezonu geldi ve bu sezonda bayanlar ince görünmek için adeta yarışa girdi. Gelinliğin içinde güzel görünmek ve hayatta sadece bir kez yaşanacak olan gelinlik heyecanını en güzel şekilde yaşamak isteyen bayanlar detoks programlarını şimdiden uygulamaya başlasa da incelmek için bazı ipuçlarını bilmeniz ve daha sonra da uygulamanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu ipuçlarından söz edeceğiz.

Düğünden Önce Nasıl Zayıflanır?

Düğünden Önce Nasıl Zayıflanır

  • Suyu Sade İçmeyin

Artık uzmanları tarafından önerilen detay; sade su değil alkali su içmek olmaktadır. Alkali suyu hazırlamak için sade suyun içine limon, nane ya da tarçın gibi besin öğelerini karıştırın. Böylece kolay bir şekilde alkali su hazırlamış olursunuz.

  • Ara Öğünleri Atlamayın

Her ne kadar birçok bayan uygulamasa da ara öğünler zayıflamak için çok önemli bir ipucu olmaktadır. Ara öğünleri atlamadan yoluna başvurursanız o zaman gerçekten imkanını elde edebilirsiniz. Ara öğünleri atlamadan ve mutlaka bir şeyler yiyerek yapmış olduğunuz diyeti destekleyin. Böylece kilonuzda meydana gelen değişikliği fark edebilirsiniz.

  • Bitter Çikolatanın Önemi

Tatlı krizlerinin bir numaralı arkadaşı bitter çikolata olmaktadır. Sütlü ya da fındıklı çikolatalar yerine bitter çikolata tüketmek sadece tatlı krizinizi gidermeyecek aynı zamanda da bel bölgenizde meydana gelen yağların yakılmasına da yardımcı olacak. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmaların neticesinde bitter çikolatanın yağ yakımı konusundaki etkisi kanıtlandı.

  • Yeşil Çayı Unutmayın

Yeşil çay vücutta biriken yağların atılması konusunda büyük bir etkiye sahip olmaktadır. Yeşil çay tüketimi günde 2 ya da 3 bardak şeklinde gerçekleştirilir. Öğün aralarında içilen yeşil çayın vücuda yararları fazladır. Siz de yeşil çay tüketerek hem kilo verin, hem de sağlıklı bir vücuda sahip olun.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort