Burun estetiği hakkında

yorumsuz
1.361 views

Burun Estetiği oldukça önemli bir alan olmakla birlikte, herkesin ilk dikkatini çeken bölgelerimizden biri burnumuzdur. Burun iç yapısı nedeni ile kişilerde yetersiz nefes alımı, aşırı horlama durumu ve uyku apnesi gibi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda da burun estetiği gerekli görülebilir ve kişiler operasyona alınabilir. Ancak sağlık sorunları dışında görsel anlamda daha düzgün ve kalkık burun talebi olan kişilerde burun estetiğinden yararlanabilmektedir. Her alanda başarıya sahip olan Op. Dr. Leyla Arvas burun estetiği alanında da oldukça önemli başarılara imza atmıştır. Burun estetiği adı altında yapılan birçok işlem bulunmakta olup bunların en başında burun ucu estetiği gelmektedir.

burun-estetigi

Burun Ucu Estetiği hakkında da kısaca bilgi vermek gerekirse, genellikle burun ucunda düşüklük olan, genişlik ve asimetri gibi sorunları bulunan kişilerin tercih ettiği bir operasyon olan burun ucu estetiği; kişilerin burun kemiklerine ve burnun orta kısmına dokumadan sadece burnun uç kısmında yer alan kıkırdaklara ve yumuşak dokuya müdahale edilmektedir. Genel burun estetiği ameliyatından çok daha ısa sürede tamamlanan operasyonda hastalara illa ki genel anestezi gerekmeyebilir. Lokal anestezi ile burun ucu estetiği kolaylıkla ve güvenle yapılabilmektedir. Ayrıca işlem sonrasında hastalarda morluk pek olmaz ve şiş görünüm diğer operasyonlara göre daha azdır. Ayrıca operasyon sonrasında iyileşme süresi de diğer işlemlere göre daha kısadır.

Bayan Plastik Cerrah olarak tanınan Leyla Arvas tüm burun estetik ameliyatlarını güvenle yaptırabileceğiniz, uzman ekibi ile uzun yıllardan beri kendi kliniğinde hizmet veren son derece deneyimli ve tecrübeli bir hekimdir. Eğitimlerini İstanbul’da başlayıp, daha sonra yurt dışında devam ettirmiş ve birçok önemli kongrelere katılarak kendini geliştirmiş ve dünyanın en iyi kliniklerinde görev almıştır. Sizlerde bayan plastik cerrah denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Leyla Arvas ile görüşmek ve dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen www.drleylaarvas.com internet sayfamızı ziyaret edebilir ve burada yer alan iletişim numaralarımızdan kolaylıkla randevularınızı alabilirsiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2016

Etiketler: , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort