Burun Estetiği

yorumsuz
1.096 views

Günümüzdeki popüler estetik tiplerinden biri olan burun estetiği hem bayan hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen estetik çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Tercih edilme sebeplerinin başında gelen en önemli nokta Türk insanının genetik açıdan kemerli bir burun yapısının olması gelmektedir. Özellikle ergenlikte büyümeyle doğru orantılı şekilde ortaya çıkan ve rahatsız eden boyutlara gelebilen burundaki şekil bozukluğundan kurtulmak ve daha estetik görünen bir burun sahibi olabilmek için hem bayanlar hem erkekler estetik araştırmasına girmektedir.

burun-estetigi

Estetik ameliyat olmak isteyenler araştırmalarını öncelikle internet sitelerinden yapmaktadır. Estetik araştırmalarına en çok konu olan başlıklar burun estetiği fiyatları ve burun estetiği olmaktadır. Ekonomik yönden ciddi bir bütçe gerektirdiğinden estetik operasyon fiyat araştırması kişilerin tercihlerinde önemli bir noktadır. Sağlığımızın önemini ve önceliğini göz önünde bulundurarak iyi ve güvenebileceğiniz bir doktoru bulmak estetik operasyonun sonucu açısından büyük öneme sahiptir.

Estetik cerrah araştırması yaparken ameliyatın tam teşekküllü hastane ortamında yapılması, doktorun daha önceki operasyonlarındaki başarısı ve deneyimi, estetik ameliyatlarını aynı doktora yaptırmış olan hastaların doktor için yaptığı yorumlar iyi ve güvenebileceğiniz estetik cerrahı bulabilmeniz açısından önemlidir. Doktorunuzla aranızda kuracağınız güven ilişkisi, ameliyat ve ameliyat sürecinin rahat ve daha pozitif geçmesi için çok önemlidir. Bu yüzden her ameliyatda bu ameliyatı çok küçük önemsiz dahi olsa kesinlikle hasta doktor ilişkisi sıkı tutulmalıdır. Bu hastayı rahatlatan en önemli şeylerden bir tanesidir. Böylece hasta daha rahat ameliyata girecektir.

Ülkemizde estetik ameliyat olmak sağlık zorunluluklarından biri olarak görülmediğinden bu ameliyatlar Sosyal Güvenlik Kurumu’nca karşılanmamaktadır. Bu nedenle estetik fiyatlarının oldukça pahalı olmasından dolayı estetik olmak isteyenler karar verirken epeyce zorlanmaktadır. Dolayısıyla da bütçelerine göre en uygun fiyatı veren hastane ve doktorları araştırmaktalar. Detaylı bir araştırma yapıldığında estetik fiyatları arasında ciddi farklılıklar olduğu gözlemlenmektedir.

Ülkemizdeki estetik cerrahların sayısının giderek artması burun estetiği fiyatlarının da çeşitlilik göstermesine yol açmaktadır. 2015 yılında burun estetiği operasyon fiyatları 2500TL ve 10000TL arasında şekillenirken şekillenir iken aslında her ameliyatta olduğu gibi bu estetik ameliyatında da fiyatı belirleyen kriterler bulunmaktadır. Operasyonun yapılacağı il ilçe, hastanede yatış süreniz, operasyonda uygulanacak anestezi çeşidi, estetik cerrah ücreti, operasyonun kapsam ve büyüklüğü ile ilgili detaylar ameliyatın da fiyatını belirlemektedir.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort