Diyetlerinizde başarısız mı oluyorsunuz?

yorumsuz
103 views

 

Çoğu bay ya da bayan internette bulduğu diyetleri tam olarak uygulamasına rağmen uygulanan diyetlerden istediği verimi alamıyor. Bunun temel nedeni kişilerin bedensel uyuşmazlık sorunudur.

Her insanın vücudu sistem olarak yaradılış olarak her ne kadar aynı yaratılmış olsa da bünye dediğimiz farklılıklar söz konusudur. Bu yüzden internette ki her liste sizi zayıflatmaya yeterli olmayabilir. Bunun altında yatan neden bu listelerin genelinin amatör diyetler olmasıdır. Gerçek bir ve gerçek bir diyet için elinizde profesyonel bir olması şart.

Diyetlerinizde başarısız mı oluyorsunuz

Peki, profesyonel bir diyet listesi nedir? Veya nasıl oluşturabiliriz? Öncelikle bu kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri bir şey değildir. Eğer kendi başınıza şunu şu kadar yiyeyim bunu bu kadar tüketeyim hesaplarına girerseniz sizin oluşturduğunuz diyet listesinin de internette gezen diyet listelerinden hiçbir farkı olmayacaktır. Profesyonel bir diyet için işin uzmanına yani diyetisyen bir hekime görünmeniz şart. Diyetisyenler inanının düşündüğünüz kadar pahalı bir şey değildir. Hele ki artık günümüzde kesinlikle pahalı sayılmaz.

listesi hazırlanırken vücudunuz üzerinde ki ölçümler gerçekleştirilir. Kısacası vücudunuz üzerinde ön bir keşif yapılır ve bundan sonra size hem yapacağınız bir hem de profesyonel bir diyet listesi verilir. İşte elinizde bu profesyonel diyet listesi varsa diyetlerinizde başarısız olmanız pek imkânsız görünmüyor.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2013

Etiketler: , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort