LE PETIT MARSEILLAIS

yorumsuz
202 views

Fransa’ nın önde giden duş jeli markası olan Le Petit Marseillais, geleneksel yöntemlerle, doğal içerikleriyle ve çevre dostu olarak üretilen ürünleriyle dikkat çekiyor. Le Petit Marseillais geleneksel sabunları, duş jeli ve vücut bakım kremleri ile Akdeniz doğasını bizlere yaşatmaktadır.

le-petit-marseillais

Gerçeklik ve doğallık üzerine üretilen Le Petit Marseillais ürünleri içerikleri gerçek meyve ve çiçek özlerinden oluşmaktadır. Paraben ve renklendirici madde içermeyen duş jelleri ferah kokusu ve cildi nemlendirme özelliğiyle oldukça tercih edilen ürünlerdendir. Duş jellerinin ferahlatan kokusu sentetik değildir, kokularını tamamen bitkisel ürünlerden almaktadır. Le Petit Marseillais ürünlerinin kremli formülü sayesinde cildi nemlendirme özellikleri vardır.

Le Petit Marseillais ürünlerinin içeriğinde kullanılan lavanta, badem, şeftali, bal, süt, portakal çiçeği, gelincik, vanilya, mandalina gibi pek çok doğal bileşenler tam mevsiminde, geleneksel yöntemlerle elle toplanmakta, en çevreci yöntemlerle üretilmekte ve geri dönüşümlü ambalajları ile birçok ülkenin banyolarında yerini almaktadır.

1984 yılında üretilen Le Petit Marseillais günümüzde dünyanın 23 ülkesinde Akdeniz doğasını evlere taşımaktadır. Le Petit Marseillais’ in doğal içerikli ürünleri marketler, parfümeri ve yetkili eczanelerde yerini almaktadır.

Le Petit Marseillais ürünleri cildi nazik bir şekilde temizleyerek ciltte saflık hissi uyandırır. Cildin beslenmesi ve nemlenmesine yardımcı olur. Cilt tarafından kolay bir şekilde emilir. Herhangi hayvansal madde, paraben ve renklendirici boya maddesi içermez.

http://www.dermoeczanem.com/le-petit-marseillais

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort