Evde Basen Eritmek

yorumsuz
1.802 views

Yaz geliyor ve denize gitme yönünde planlarınız var. Ama basenlerinizin kalınlığından dolayı kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Basen eritmek için çok vakit harcamanıza gerek yok. Evde kendiniz yapabileceğiniz bitkisel olarak hazırlayabileceğiniz tarifini sizlerle paylaşacağız. Bu formülle hazırlayacağınız karışımı basenlerinize maske olarak süreceksiniz. Uzun saatler spor yapmanıza ve yorgunluk çekmenize gerek kalmadan basenlerinin eridiğine şahit olacaksınız.movie Fight Club 1999 streaming

evde basen eritme

Basenlerin oluşmasında ki asıl sebep, yağların bir bölgeye toplanmasıdır. Bu yağların erimesi için spor ve kadar önemli olan bir şey de masaj ve doğal olarak yapılan karışımların kullanılmasıdır. Bu hazırlayacağınız bitkisel formül, vücuttaki kan dolaşımını hızlandıracak ve sizin yağ yakın hızınızı arttıracaktır. Bu formülle birlikte çok kısa bir sürede basenlerinizden kurtulmuş olacaksınız. Bu bitkisel kürden faydalanmak için düzenli olarak uygulamalısınız. Şunu da ekleyelim bu formülü kullandıktan sonra, düzenli beslenmeye ve spor yapmaya ara vermemelisiniz. Hepsi birlikte yapıldığında çok daha faydalı olacaktır.

Malzemeler;

5 Yaprak Ispanak, 1 Adet Yumurta Akı, 2 Yemek kaşığı tahin ve 2 yemek kaşığı süt kreması gerekiyor.

Hazırlanışı ve Uygulanması;

Yukarıda saydığımız tüm malzemeleri mutfak robotunun içine atarak, iyice karıştırın. Formülü vücudunuza uygulamadan önce iyice temizlenmeniz gerekiyor. Hatta vücudunuza kese atmanızda fayda var. Bu işlemden sonra hazırlamış olduğunuz formülü, basenlerinize streç filmle sarın. Sarma işleminden önce karışımı vücudunuzda gerekli yerlere masaj yaparak yedirmeyi ihmal etmeyin. Yani basenlerinize ve poponuza bu kürü iyice yedirdikten sonra Streç film ile iyice sarmalısınız. Sarılı halde 20 dakika bekletin. Hareketsiz durmanıza gerek yok, bu şekilde spor yapabilirsiniz. Evin içinde yürüyebilir, ip atlayabilir ve çeşitli hareketler yapabilirsiniz. Süre bittikten sonra streç filmi çıkarın ve ılık suyla gerekli bölgeyi yıkayın. Son olarak badem yağı ile iyice temizleyin. Düzenli olarak yapmaya dikkat edin.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort