Ağda Lekesini Geçirmenin Yolu

yorumsuz
387 views

Bayanlar istenmeyen tüylerini almak için birçok yöntem denerler. Bu yöntemlerden bir tanesi de ağda ile kıllara ve tüylere çözüm bulmaktır. Ancak; hayatımızın hemen her noktasında işimize yarayanların kusurları olduğu gibi ağdanın da bir kusuru bulunmaktadır. Ağda bir süre sonra yapıştırıldığı yerde bazı lekelerin meydana gelmesine neden oluyor. Dolayısı ile de bayanlar ağda lekelerini ortadan kaldırmak için çözüm  arayışına giriyorlar. Bugün sizlere vereceğimiz tarif ile ağda lekelerine elveda diyebilirsiniz.

Depilation female legs with waxing, isolated on white background

Ağda Lekesini Geçirmek için Malzemeler;

Lavanta Yağı ( 1 çay kaşığı miktarında yeterli olacaktır.)

Bebek Yağı ( Miktarını göz kararı ayarlamanız gerekiyor.)

Deniz Tuzu ( Miktarı çok fazla olmayacak şekilde ayarlanmalı.)

Ağda Lekesi 2

Ağda Lekesini Geçirmek için Kür Tarifi

Ağda lekesini gidermek için uğraşan bayanlar birazdan vereceğimiz tarif sayesinde derin bir nefes alacaktır. Belki de uzun zamandır bu lekelerden kurtulmak için uğraşmaktasınız ve hatta kimyasal bazda losyonlar ya da kremler de denediniz; ancak lekelere çare bulamadınız. Hem doğal, hem de kısa sürede en etkili çözümü veren kürün yapılışını anlatıyoruz.

Ağda Lekesi

Yukarıda saymış olduğumuz bütün malzemeleri bir kaba koyarak harmanlamanız lazım. Özellikle kavanoza koyarsanız daha iyi olur. Kavanozu banyoya alın ve duş alırken olan bölgelerinize bu karışımı yaydırarak sürdürün. Bir süre bekledikten sonra durulayabilirsiniz ve daha durulama esnasında ağda lekelerinin yok olduğunu kolayca görebileceksiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Etiketler: , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort