Bacaklardaki Batıklar Nasıl Giderilir?

yorumsuz
2.392 views

Bacaklarınızdan bulunan batıklardan şikâyetçiyseniz. Bunlardan kurtulmak ve bacaklarınıza güvenerek istediklerinizi rahatça giymek ve dışarıda rahat davranmak istiyorsanız. Bu batıklardan kurtulmanız için size etkili yöntemler sayacağız. Bunlar arasından istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Banyo sırasında vücudunuzu keselemelisiniz. Özellikle de bacaklarınızı. Bunu yapmak için kullanacağınız kesenin ipek olmasına dikkat edin. Kese yüzyıllardır kullanılan bir temizlenme yöntemidir. Amacı derimizin üzerinde bulunan ölü derilerin nazikçe temizlenmesi ve derimizin rahatça nefes almasını sağlamasıdır. Bu sayede kan dolaşımımız hızlanır ve batıkların yok olmasına yardımcı olur.

bacaklardaki batıklar için çözümler

Medikal olarak yardım alarak da batıklardan kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken bir buçuk bardak suyu kaynatın. Daha sonra içerisine 5 adet aspirin atın ve iyice erimesini sağlamak için sürekli karıştırın. İçmeyeceksiniz rahat olun. Püskürtme işlemini yapabileceğiniz bir şişeye bu karışımı kuyun. Ve bacaklarınıza bunu uygulayın. Her tarafına sıktığınıza emin olun. 2 saat bekledikten sonra, tekrar kese yardımıyla o bölgeyi iyice temizleyin. Bu uygulamayı haftada bir kez yapmanız batıkların ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Batıkların ortadan kalkması için kullanabileceğiniz bir yöntemde soda ve limon kullanmaktır. Banyodan bacaklarınızı keseleyerek çıktıktan sonra önceden hazırlamış olduğunuz limon ve soda karışımını bir pamuk yardımıyla bacaklarınıza sürün. Batıkların kısa sürede yok olmasına yardımcı olan uygulamayı haftada bir kez yapmanız yeterli olacaktır.

Şekeri kadınlar çok kullanmayı tercih etmezler. Ancak batıklar için çok etkilidir. Yapmanız gereken yarım çay bardağı limon ile 4 kaşık şekeri karıştırıyoruz. Ve bu hazırladığımız karışımı bacaklarımıza masaj yaparak yediriyoruz. Ölü derilerin temizlenmesine ve batıkların yok edilmesine büyük yardımı dokunacaktır. Kesin ve etkili bir çözüm istiyorsanız yapmanız gereken lazer epilasyon tekniğini kullanmaktır. Bu sayede temiz ve pürüzsüz bir teniniz oluyor.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort