Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları

yorumsuz
244 views

Ergenlik dönemi ile birlikte yüzünüzde sivilcelerin çıktığını ve kötü bir görüntüye maruz kaldığınızı biliyoruz. Bayanların cilt yapısına bakıldığında erkeklere nazaran daha yağlı olduğundan dolayı bayanların sorununa maruz kalmaları daha fazla gözlenir. Bayanların sorunu ile başa çıkabilmeleri için birkaç yöntemi sizlerle paylaşacağız. Yazımızda bulunan maddelere uyarak siz de sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları Nelerdir?

 

  • Sivilceleri Kesinlikle Sıkmayın

Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları 3

Yüzünüzde çıkan sivilceleri sıkarak patlatabilirsiniz. Bu kısa süre için sivilce  sorununa çözüm bulmanıza yardımcı olur. Ancak; kısa bir süre sonra özellikle de ergenlik dönemi geldiğinde patlattığınız sivilcelerin yeniden ortaya çıktığını ve daha çok olduğunu görürsünüz. Özellikle bu noktaya dikkat ederek çoğalmayı önleyebilirsiniz.

  • Sivilceyi Gördüğünüzde İlerlemesini Engelleyin

Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları 2

Sivilciniz çıktığında onun ilerlemesini engelleyerek daha fazla sivilcenin yüzünüzde yuva yapmasına engel olabilirsiniz. Bunun için de başvurulan en yanlış yöntem fondöten sürmektir. Fondöten sürerek sadece çıkan sivilceyi kapatarak maske yaparsınız. Oysa kesin ve aynı zamanda da kalıcı bir çözün için fondöten yerine 30 faktörlük güneş kremini sürmeniz gerekiyor.

Tavsiye yazı:  Cildi Derinlemesine Temizlemek Ne Demek?

  • Elma Sirkesinin Sivilcelere Mucize Etkisi

Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları

Elma sirkesi birçok kişinin uyguladığı ve aynı zamanda da kesin sonuç aldığı bir yöntem olmaktadır. Elma sirkesini su ile karıştırarak yüzünüzü yıkayın. Bunu özellikle gün sonunda yapmaya dikkat edin. Böylece yorulan cildinizin de dinlenmesine yardımcı olarak sivilcelerden de arınmış olacaksınız.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort