Klasik Mobilya Modelleri ve Masko Mobilya Son Trendler

yorumsuz
500 views

Mobilya dünyasında gelişmeler tüm hızıyla devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte seri üretime geçilse de estetik kaygı ön planda olmaya devam etmektedir. Geçmiş dönemlerin zarafetini yansıtan ve şık çizgileriyle dikkat çeken klasik mobilya modelleri hemen her dönemde tercih edilen modeller olmuştur.

Klasik mobilya sanatının kullanıldığı ve el emeği ile ortaya çıkarılan mobilyalardır. Bu tarz mobilyalarda gösteriş ve şıklık ön plandadır. Dikkatli bir işçilik gerektiren bu tarz mobilyalar, klasik görünümden hoşlanan kullanıcılar için önemli bir alternatiftir.

antikkoltuktakımı_2

Mobilya modelleri arasında yer alan koltuk takımları ön plana çıkmaktadır. Genellikle mobilya kısmında oyma desenlere yer verilen bu mobilyalarda rahatlık konusu dikkat çekmektedir. Çeşitli ebat ve renklerde üretim mümkündür.

Miami Klasik Yatak Odası

Klasik görüntüyü çağdaş çizgilerle buluşturan mobilya modelleri arasında yer alan yatak odası takımları da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle dolaplarda yer alan oymalı teknik şıklığı dikkat çekici bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır.

Bianca Klasik Yemek Odası_1

Bu yılki Klasik mobilya trendleri arasında mutfak takımları da yer almaktadır. Mutfak mobilyalarında, masa ve sandalyelerinde şıklık arayanlar bu modelleri tercih etmektedir. Tüm bunların yanı sıra çeşitli ev dekorasyonlarında da bu modeller kullanılmaktadır.

Mobilya konusunda hizmet sunan firmalarda birbirinden farklı ve şık modelleri ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre belirlenen kategorilerde yer alan onlarca çeşidi inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz.

Ayrıca kendi konseptinize göre tasarlanan gerçek altından imal edilen altın kaplama ürünler ise görmeye değer, klasik mobilyanın kullanıldığı diğer bir tasarım ise varaklı mobilya tarzı bu tarz eski çağ mimari yapılarından da çok bildiğimiz; yapılarda ve mekanlara hoş görüntü veren bir çizgi ve adeta gelenektir. Klasik mobilya tazında da kullanılan bu gelenek mekanlara hoş bir hava katmakta adeta görsel bir tatmin yaratmaktadır

Çağdaş çizgiyi klasik mobilya tarzı ile buluşturan mobilyacılar arasında birçok öne çıkan isim ve marka bulunmaktadır. Sizde klasik ve avangart tutkunu iseniz uğramanızı ve birbirinden şık model ve çeşitleri mutlaka görmenizi tavsiye ederiz…

ASORTİE MOBİLYA DEKORASYON A.Ş Aracılığıyla
loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort