Panasonic Marka TV’leriniz İçin Servis Hizmeti

yorumsuz
142 views

Yıllardan beri hayatımızda olan, dünya çapında da küçümsenemeyecek bir şöhrete sahip olan markalardan biri olan Panasonic günümüzde birbirinden kullanışlı elektronik aletler ile karşımıza çıkmaktadır. Fotoğraf makineleri, televizyonlar ve TV cihazları, kulaklıklar, dect telefon adı verilen telefon sistemleri, ısıtma ve soğutma ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve sağlık kategorisinde de çok çeşitli ürünleri bulunan bu değerli markanın özel servis hizmetini İstanbul’un yoğun nüfuslu ilçelerinden biri olan Kartal’da Özel Panasonic Servis Kartal frması olarak sağlamaktayız. Diğer özel servis firmalarının birçoğunun aksine bizde servis son derece hızlıdır ve asla masraftan kaçmak için sahte ya da yan sanayi olarak nitelendirilen yedek parçalar kullanılmaz.

Firmamız uzman teknik personel kadrosu ile senelerden beri Kartal’da faaliyet göstermekte ve İstanbul’un her iki yakasından da talep görmektedir. Kartal dışındaki illerden de yoğun ilgi gören firmamız özel servis konusunda vakti son derece verimli kullanarak siz değerli Panasonic kullanıcılarına kısa zaman içerisinde çok iş yaparak ciddi anlamda zaman kazandırmakta ve sizleri servis sürecinin sıkıntısından kurtarmaktadır. Aynı gün servis imkanımız çoğu kullanıcının imdadına yetişirken uzman ekibimiz tarafından sıraya konulan diğer işlemler için hızlı servis avantajlarımız bulunmaktadır. 7/24 aktif olarak çalışan ve sizlere gündüz, gece, tatil demeden hizmet vermeye devam eden müşteri destek yani çağrı merkezimizin yanı sıra 1 yıl garantili olarak uygulamakta olduğumuz teknik servis hizmetimizde mutlaka orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Bugüne kadar ulaştığımız tüm başarılarımızın arkasında yatan neden müşteri memnuniyetini çok önemsiyor olmamız ve hizmet kalitemizdir. Verdiğimiz hizmet ile sağlamaya çalıştığımız şey siz değerli Philips kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktdır. Özel İstanbul Panasonic Servis hizmetimizi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2017


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort