Parça ve İşçilik Garantili Özel TOSHİBA Klima Servisi

yorumsuz
148 views

Günümüzde kıyı şeridindeki iller başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında klimanın icadı ile ısıtma ve soğutma derdine ayrı ayrı çözüm aramak yavaş yavaş tarihe karışmaktadır. Sizlerin de bu derdine derman olacak bu muhteşem icat gün geçtikçe bakıma ihtiyaç duymakta ve elbette ki bir insan icadı olduğu için zaman zaman beklenmedik arızalar meydana çıkmaktadır. Özel Toshiba Servis olarak misyonumuz sizleri bu dertten kurtarmakla kalmayıp vereceğimiz kaliteli hizmet ile klimanızın ömrüne ömür katmaktır. Bu amacından asla vazgeçmeyecek olan firmamız hizmet yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

parca-ve-iscilik-garantili-ozel-toshiba-klima-servisi

Klimalar hassas cihazlar oldukları için hangi marka olursa olsun bu alanda eğitim almamış ve uzman biri değilse klimanızın tamir ve bakım işlemini daha da zorlaştırabileceği gibi klimanızın ömründen büyük bir pay bile alabilme ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekir. Özel Toshiba Servis alanında uzman, yıllarca bu konuda eğitim almış ve uzun yıllardır bu işi yapan değerli personellerimizin sayesinde sizlere kaliteli ve anlık çözümler sunmaktadır. Bununla kalmayıp firmamız uzman kadrosuna güvenerek siz değerli müşterilerimize tam 1 yıl işçilik garantisi vermektedir. Ayrıca tamir ve bakım işlemleriniz için kullanılacak olan her türlü yedek parça orijinali ile birebir uyumludur ve kullanılan her parçanın da 1 yıl garantisi mevcuttur.

Özel Toshiba Servis, çözüm önerileri ve engin tecrübesinin yanında en uygun fiyatlarıyla sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktadır. Sizlerde klimanızın tamir ve bakımı konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet arayışı içindeyseniz sizlere bir tık kadar yakında olduğumuzu müjdelemek isteriz. Bizimle irtibata geçmek isteyen değerli müşterilerimiz http://www.toshibaservis.co web sitemiz üzerinden servis talep formunu doldurarak bize ulaşabilirler. Artık klimanız ile ilgili herhangi bir sorununuz kalmayacak ve asla mağdur olmayacaksınız.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort