Sony Marka TV’leriniz İçin Özel SONY Servis

yorumsuz
95 views

Özel SONY Servis sizlerin daha konforlu ve rahat bir hayat sürmeniz için yaşam kalitenizi arttırmak adına hayatınızdaki ufak tefek gibi görünen ama sizi engelleyen arızalı makinelerinizin yüzde yüz tamir, bakım ve onarım hizmetini gururla sunar. Garantisi geçmiş olan makineleriniz arızalandığında firmamıza ulaşabilir ve en kısa sürede makinenizi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı şekilde makinenizin bakımını yaptırıp daha uzun seneler kullanmak istediğiniz, vazgeçemediğiniz makinelerinizi emin ellere teslim edip en güvenilir ve hızlı bir şekilde yeni almışsınız gibi gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Özel SONY Servis olarak hiçbir şekilde ürün satışı yapmamaktayız. Hizmetlerimiz ürününüzün garanti kapsamında değildir. Firmamız, yedek parça, bakım, onarım ve tamir kapsamında teknik destek sağlamaktadır.

sony

Firmamız yaptığı bütün işlerin takipçisi olarak ürünlere 1 yıl süreyle işçilik ve parça garantisi vermektedir. Ayrıca teknik kadromuz, konusunda yüksek eğitim sahibi, prezantabl, iş disiplini olan, işini severek yapan çalışanlardır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Makinenizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Özel SONY Servis olarak sizlere daha iyi hizmet sunmak ve aklınızdaki bütün soruları cevaplayabilmek için internet sitemizde daha ayrıntılı bilgi vermekteyiz. Bize sitemizden ulaşabilir, detaylı bilgi alabilir ve tarihçemiz, referanslarımız ve kadromuzla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Firmamız sizlere en güvenilir servis hizmetini sunmaktan gurur duyar. İstanbul ili sınırları içerisinde hizmet veren şirketimize internet sitemizde bulunan servis talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde mutlaka dönüş yapılacaktır. Ayrıca internet sitemizde hangi ürünler için teknik destek sağladığımızı ve gerekli olan tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Güçlü ve eğitimli kadromuz makinenizdeki sorunu en güvenilir yöntem ve sistemlerle tespit edecek ve kısa sürede sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort