Boğa Burçları Mayıs Ayına Dikkat Edin

yorumsuz
255 views

Boğa burcuna sahip olan bayanlar kendilerine çok daha özen gösterirler. Üstelik karşılarında da bakımlı bir erkek görmek isterler. Bu yüzden kadınlarını seviyor ve onlardan birine aşık olduysanız dış görünümünüze önem vermeniz gerekiyor. Bu yazımızda Boğa burcunu nelerin beklediğini sizlere anlatacağız. Boğa burçları Mayıs ayına dikkat edin.

Boğa-Burçları-Mayıs-Ayına-Dikkat-Edin

Merkür gezegeni Boğa burcu aleyhinde hareket etmeye başladı. Yapılan astrolojik incelemeler sonucunda Boğa burcu olan bireylerin Mayıs ayından itibaren hayatlarında verdikleri kararlara ve aynı zamanda da atmış oldukları adımlara dikkat etmesi gerekiyor. Hayatınızda yaşayacağınız maddi anlamda ve somut yöndeki çalkantılara hazırlı davranışlarda bulunun. Aksi halde son derece yanılacak ve hayatınızı kötü yönde etkileyecek sonuçlara maruz kalabilirsiniz.

Boğa burçları için yakın zamanda yaşanacak olan sıkıntıların ve geri gitmelerin tarihini de sizlere açıklamak istiyorum. 22 Mayıs 2016 tarihi ile birlikte Boğalar çok memnun bir hayat yaşamamaya başlayacaklar. Bütçeniz konusunda değişikliğe gitmeniz gerekiyor. Aile ve ev ekonomisi konusunda hassas bir yapıya sahipseniz; bütçenizi yeniden yapılandırmaya gayret gösterin.

Daha çok ekonomik anlamda zorluk çekecek ve gereğinden fazla yorgunluk yaşayacaksınız. Bu nedenle de gayrimenkul sektörü bazında yatırım yapacaksanız eğer ve Boğa burcuysanız bu yatırımları biraz da olsa ertelemeniz gerekiyor. Bugünden start vererek Mayıs ayının son haftasına değin yanlış gönderilen mesajlara ve aynı zamanda da elektronik cihazların bozulmamasına dikkat edin.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2016

Etiketler: , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort