Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

yorumsuz
914 views

Uzun yıllardır ve tarih öncesi zamanlarda bile bir şekilde kadınlar erkekleri çıldırtıyorlarmış. Yapılan araştırmalar cinselliğin insanın var olduğundan beri bilindiğini ortaya çıkarmakta ve bir ihtiyaç olarak tanımlamaktadır. Fizyolojik ihtiyaçlar arasına giren cinselliğin bazı eğlenceli yanları da vardır. Biz de sizlere bu eğlenceli yanlardan bir tanesini hazırladık. Erkekleri baştan çıkartan dekolteler ve diğer detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

 

Göğüs Dekoltesi Erkekleri Baştan Çıkartıyor

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları 2

 

Bayanların verdiği göğüs dekolteleri erkeklerin çıldırması için tek sebep olabilir. Ancak bu noktada dekolte ayarını kaçırmamak gerekiyor. Göğüsün tamamını gören erkekler bir kısmını gördüklerinden daha az çıldırıyorlar. Bu yüzden ayarı tutturmaya dikkat edin.

Çıplak Uyumak Erkekleri Baştan Çıkartıyor

ciplak-uyumak

Eğer evliyseniz ya da ilişkilerinde bulunduğunuz bir partneriniz varsa onunla yatağa yattığınızda eğer çıplak bir şekilde yatarsanız partneriniz bundan çok fazla etkileniyor. Erkekler kendilerine güvenen kadınlardan hoşlandıklarından dolayı bunu da kendine güvenen kadın imajının içine koyuyorlar. Erkeğin yanında çıplak uyursanız farkı görürsünüz.

Göğüs Ucu Dekolteli Çamaşırlar Erkekleri Baştan Çıkartıyor

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları 3

 

Klasik tasarlanan sütyenlerin aksine göğüs ucunu gösteren dekolteli çamaşırlar tercih ediyor olmanız da erkekleri çıldırtmak için bir diğer sebep olmaktadır. Bu yüzden eğer baştan çıkarmak için uğraştığınız bir erkek varsa bu yöntem kesinlikle işe yarayacaktır. Erkekler göğüs ucunu görmeye dayanamıyor ve hemen baştan çıkıyorlar.

Çekici Parfümlerin Kokusu Erkekleri Baştan Çıkartıyor

Erkeklerin En Sevdiği Kadın Parfümleri

için illa dekolte vermenize gerek yok. Onları çekici bir parfüm kokusu bile etkilemektedir. Bu yüzden kesinlikle abartı şekilde sıkmadan kullanılan bir kokuyu denemenizi tavsiye etmekteyiz. Erkekler boyun koklamasına bayılırlar. Boynunuzu öperken duyduğu o parfüm kokusu onu baştan çıkarmaya yetecek ve hatta artacaktır.

Tevsiye yazı: Erkeklerin En Sevdiği Kadın Parfümleri


Arama Terimleri:
loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort