Kıskanç Erkek İçin Çözümler

yorumsuz
539 views

Bayanlar her ne kadar kıskanç olsalar da erkekler de bu konuda altta kalmamaktadır. Özellikle Türk erkekleri konusunda bazen sınırlarını dahi zorlamakta, artık pes edilecek noktalara gelmektedirler. Bu yüzden bayanları çileden çıkaran erkeklerin durmasını sağlayacak çözüm önerileri doktorlar tarafından açıklandı. Kıskanç erkeklere nasıl davranılması gerektiğini açıklayan psikologların önerilerine kulak vermeniz gerekiyor.

İçin Çözümler Nelerdir?

Kıskanç erkek

Kıskanç bir erkek ile başa çıkmak için yapılması gereken ilk detay; kişinin neye tepki gösterdiğidir. Bu noktada sevgilinizin ya da eşinizin hangi olayları kıskandığını ve kıskanırken hayatının hangi döneminde olduğunu göz ardı etmemeniz gerekiyor. Bu yüzden de kıskanç bir erkeğe yaklaşırken ilk bunları düşünerek yaklaşımlarda bulunmanız lazım.

Kıskançlık duygusu ile birlikte karşınıza başka hangi duyguların çıktığını öğrenmeniz lazım. Kıskançlık duygusuna ek olarak çıkan duygular hakkında bilgi sahibi olursanız o zaman tıpkı gerçek bir profesyonel gibi sizi kıskanan erkeğe yaklaşmış olursunuz. Ekstra çıkan duygulara çözüm ürettiğinizde o zaman daha az kıskanan bir erkekle birlikte olmaya başlarsınız.

Kıskançlık duygusu gereğinden fazla olan erkeklerin aslında geçmiş yaşantısına da göz atılmalı. Böylece kıskançlık duygusu ile baş edebilirsiniz. Ona geçmişinde yaşadığı ve onu şu anda kıskanmaya iten sebepleri unutturmanız gerekiyor. Böylece daha sakin ve aynı zamanda da kıskançlık duygusunu kontrol altına alabilen bir erkek ile karşı karşıya kalmış olacaksınız.

Kıskançlık duygusunu en aza indirgemek istiyorsanız onunla aktivitelere katılmanız gerekiyor. Tabi bu noktada biraz fedakarlık yapmanız önem taşıyor. Onun hangi aktiviteleri sevdiğini öğrendikten sonra bu aktiviteler için planlar yapmalı ve ona sürpriz yaparak onu bu aktivitelere katılmak için teşvik edebilirsiniz. Böylece size olan bağlılığı ve güveni artıp kıskançlığını kontrol edebilecektir.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2016

Etiketler: , , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort