Lefkoşa’nın 5 Yıldızlı Otelleri

yorumsuz
335 views

Lefkoşa’nın 5 Yıldızlı Otelleri

kıbrıs otelleri

Lefkoşa Oteller donanım olarak kendini oldukça geliştirmiştir. Hem Lefkoşa’nın başkent olması hem de şehrin yapısal özelliğinden dolayı her mevsim yabancı turistin, iş icabı gelen kişilerin ya da siyasilerin Kıbrıs’ta en çok geldiği yer Lefkoşa olmuştur. Bu durumdan dolayı ortaya çıkan sonuç Lefkoşa oteller konusunda kendini çok fazla geliştirmiştir. Kişiler iş icabı bile gelse böyle bir yere gelmişken birkaç gün tatil etmeden gitmemeliyim diyerek orada kalacakları süreyi biraz daha uzun tutmaya çalışıyorlar. Bu süre zarfında da kalacakları otelin en iyisi olmasına özen gösterirler. Bunun farkında olan Lefkoşa oteller beklentileri karşılayabilmek adına otellerinin imkân ve kapasitelerini ellerinden geldiğince yüksek tutmaya çalışmaktadır.

City Royal Hotel Lefkoşa’da denize 750 metre uzaklıkta olan oldukça kapsamlı bir oteldir. Bu otelde isterseniz kahvaltınız odanıza servis edilir isterseniz de otelin Ala Carta Restaurantında yiyebilirsiniz. Otel hizmetlerine dâhil olan tıbbi hizmet sayesinde herhangi bir acil sağlık durumunda City Royal Hotel size doktor imkanı sağlamaktadır. Her odada mevcut olan split klima sayesinde odanızın sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Akşamları eğlenceli bir vakit geçirmek isteyenler otelin bar bölümüne geçip güzel vakit geçirebilir. City Royal Hotel hizmetleri arasına oda servisini de ekleyerek misafirlerinin odalarında geçirmek istediği zamanın bölünmemesini sağlamaktadır. Lefkoşa’ya geldiğiniz zaman havaalanından otelinize ortalama 15 dk içinde varmış olursunuz. Ercan havaalanı ile arasındaki mesafe 15 km’dir.

lefkoşa otel tatil

Merit Lefkoşa Hotel 7000 metre kare üzerine kurulu oldukça geniş bir yapıya sahip lüks otellerden biridir. Otelde bulunan hizmetler arasında kuaför, doktor, güzellik merkezi mevcuttur. Bu tür ihtiyaçlarınız için dışarı çıkmanıza gerek yoktur. Ayrıca bebekli ailelerin bebekleri ile ilgilenmek için hazırda bulunan güvenilir bakıcı hizmeti de Merit Lefkoşa Hotel tarafından sağlanmaktadır. Bütün odalarda televizyon, klima, telefon ve oda kasası bulunmaktadır. Ve odalara servis ile dilerseniz kahvaltınızı görevliler odanıza getirebilir. Resepsiyonu arayarak bunu talep etmeniz otel görevlileri için yeterli olacaktır. Merit Lefkoşa Hotel eğer bu seneki gitmek istediğiniz yer ise www.puzzletravel.com adlı adresimizden otel hakkında bilgi ve detay alabilirsiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort