Petekler İyi Isıtmıyor Mu ? Cevabı Burada

yorumsuz
700 views

Petekler iyi ısıtmıyor mu ? Öyle ise temizleme vakti gelmiştir tesisatın içinde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşma ısınmayı engeller ısınmak için temizlik şarttır. İstanbul petek temizik firmamız makine ve özel tesisat temizleme kimyasalları ile hizmet vermektedir.

Petek Temizlik Servisi

 

Petek Temizlik Servisiİstanbul petek temizliği ile aşırı teknik konulara girmeden, anlayabileceğiniz şekilde sizlere yardımcı olmak için konuyu derinlemesine ifade etmek istiyoruz. Ne kadar çok bilgi sahibi olursanız ve çalışma prensiplerimizi tanırsanız, daha uyumlu olabileceğimizi düşünüyoruz.

İstanbul petek temizliği vazifemizde elemanlarımız ile ortaya konulan görevimizin bilincindeyiz ve özellikle kombi ayarları veyahut merkezi ısıtma sisteminden yapılan doğru ayarlamalar olsa bile ne yaparsanız yapın peteklerde en ufak bir iyileşme göremeyebilirsiniz. Bunu şu şekilde anlayabilirsiniz. Dairenize sıcak su tesisatı ilk hangi peteğe gidiyor, oraya bir termometre yapıştırın ve not alın. Daha sonrasında ısınmayan peteklerdeki soğuk kalan kısımlarda aynı işlemi yapın. Örneğin, kombi derecenizi birkaç derece artırdığınızda sıcak olan yani sağlıklı olarak sıcak su sirkülasyonu devam eden peteklerinizdeki ısı biraz daha artacaktır. Fakat soğuk kalan bölmesi olan biraz daha uzaktaki tam anlamı ile olduğu yerde duracaktır. Veyahut küçük bir iyileşme görseniz bile bu sizin için yeterli değildir. Buradaki problem, sıcaklığın hava veya kireç gibi maddelerin yer aldığı kısımlarda ısıyı geçirememesidir. İki petek sistemi arasında bu uyumsuzluğu gidermek için gerekirse tek bir terminalden (havlupan veya kombi) cihaz ile temizlik yapabileceğimiz gibi, peteğe direkt bağlantı yaparak oradan da işlemleri başlatabiliriz. Çıkan maddeleri filtre sisteminde (cihaz içinde) kalacak ve atık hatları (tuvaletleri) asla tıkamayacaktır.

İstanbul petek temizliği ile petek temizliği nasıl yapılır sizler için her şeyi düşünüyor olan bir ekip desteği ile sizde en güvenilir olan firmayı tercih edebilirsiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2016

Etiketler: ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort