Sizin de Kendinize Özel Bir Kartvizitiniz Olsun

yorumsuz
18 views

Kartvizitler her ne kadar isim, adres, telefon gibi bilgilerin yer aldığı küçük kâğıtlar olarak görülse de, aslında bunlardan çok daha fazlasıdır. Tanışma sonrası kartvizitinizi uzattığınız bir kişi kartvizitinize baktığında aslında sizi yani sizin yansımanızı görür. Kartvizitler kişi ve ya firmalar hakkında fikir verirler. Kartvizitiniz ne kadar kaliteli ve şık bir tasarıma sahip olursa; karşı tarafta bırakacağınız izlenim de o kadar iyi olur. İlk bakışta görünüş ne kadar önemli ise kartvizit de o kadar önemlidir.

Kartvizitler sizin adres, telefon gibi bilgilerinizi taşımak dışında aynı zamanda sizi ve kurumsal kimliğinizi de yansıtır. Bu yüzden kartvizit tasarımları; kurumsal kimlik olarak adlandırılır.Teknolojinin gelişmesiyle kartvizitler hayatımızdan çıkıp yerini dijital platformlara bırakıyor gibi görünse de, kartvizitin önemi ayrıdır. Kalitenizi kartvizitinizle karşınızdaki kişiye ya da kuruma yansıtabilirsiniz.

sizin-de-kendinize-ozel-bir-kartvizitiniz-olsun

Bu makalemizde sizlere kartvizit tasarımı ve üretimi konusunda uzman bir firmayı ve bu firmanın web sitesini tanıtacağız; Kartvizitmarketim.com 2007 yılından beri matbaa sektöründe faaliyet gösteren şirket, kalite, müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat konularına büyük önem vermektedir.
Kartvizitmarketim.com sitesinde birçok hazır temadan istediğinizi kendinize göre düzenleyebilir, kendi tasarımınızı kolayca yapabilir ve kendinize özel kartvizitinizi dakikalar içinde siparişinizi verip kapınıza teslim alabilirsiniz.

Eczane kartvizitleri, sigorta kartvizitleri, avukat kartviziti gibi birçok meslek grubuna özel hazırlanmış yüzlerce ücretsiz tasarımı kullanabileceğiniz gibi istediğiniz renk tonlarına göre arama yapabilir ya da tasarım ekibinden yardım alarak istediğiniz faklı bir tasarımı oluşturabilirsiniz. Kartvizitinizin kâğıt kalınlığını ve kâğıt çeşidini seçebilir, özel ya da normal kesim olarak tercih edebilirsiniz. Bundan sonra yapacağınız şey tasarımı kontrol edip onaylamak ve uzman ekibin kartvizitinizi sizin için üretip en hızlı şekilde kargoya vermesini beklemek kalıyor. Vakit kaybetmeden www.kartvizitmarketim.com adresini ziyaret edin ve inceleyin. Mutlaka size hitap eden bir tasarım bulacağınıza eminiz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın