Epilasyon Bakırköy Beautyderm’de…

yorumsuz
130 views

Epilasyon Bakırköy Beautyderm’de uzman kişiler tarafından yapılmakta olan ve oldukça talep gören bir medikal uygulamadır. Lazer epilasyon işlemlerinin mutlaka dermatoloji alanından anlayan uzman kişiler tarafından yapılması son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle d zaten işlem öncesinde kişilere uzmanlar tarafından yapılan cilt analizleri sayesinde, hastaya ve tenine uygun cihazların kullanılması adına gereklidir. Epilasyon Bakırköy denildiğinde yine biraz önce söz ettiğimiz gibi ilk adresiniz her zaman Beautyderm güzellik merkezi olmalıdır. Bunun en önemli nedeni de tabi ki doktorlarımız ve merkezimizdeki deneyimli çalışanlarımızdır.

lazer-epilasyon

Erkek sırt bölgesi epilasyon uygulaması da diğer bölgelerde olduğu öncelikle yapılan cilt analizleri neticesinde belirlenen cihazlar ile yapılmaktadır. Alanın diğer bölgelere göre büyüklüğünün fazla olması ve sırt kıllarının daha yerleşik bir yapıya sahip olması biraz daha seans sayısının fazla olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle de erkek sırt bölgesi epilasyon uygulaması diğer bölgelere oranla daha geç sonuç verebilmektedir. İşlem bölgedeki kıl yoğunluğuna göre genellikle 15 dakika kadar sürmekte olup, işlem sonrasında kendimizi mutlaka güneşten korumamız gerekmektedir. Burada da yardımımıza yüksek faktörlü kremler yetişmektedir. Vücudumuzun hangi bölgesi olursa olsun lazer epilasyon işlemlerinin ardından yüksek faktörlü güneş kremlerini sürerek ve mutlaka güneş ile doğrudan temas halinde olmadan vakit geçirmeye özen göstermeliyiz.

Sakal üstü lazer uygulaması da yine sırt bölgesinde olduğu gibi kısa sürede uyglanan bir bölge olup, burada önemli olan bölgenin aşırı hassas olması nedeni le tercih edilecek olan lazer cihazıdır. Lazer ışınlarının doğru oranlarda ve atış derinliklerine sahip olması işlemde acı ve ağrı hissinin minimum seviyede olmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle mutlaka yüz bölesi başta olmak üzere tüm vücut lazer uygulamaları hekimler ya da uzman kişiler denetiminde yapılmalıdır. Aksi halde yüzümüz gibi önemli bir bölgede istenmeyen neticeler meydana gelebilmektedir. Sizler de sakal üstü lazer uygulamaları ya da diğer bölgelere lazer işlemleri için www.beautyderm.net internet sayfamızı ziyaret edebilir ve randevunuz uzman danışmanlarımızdan alabilisiniz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort