Bebek Odası Dekorasyonu

yorumsuz
286 views

Bebeğinizin doğmasına ve aynı zamanda da hayata gelerek mücadelesine başlamasına çok az bir süre kaldı. Telaşlar ve yapılması gereken planlar hızlı bir şekilde listelenerek var olan eksiklikler giderilmesi gerekiyor. Bu eksikliklerden bir tanesi de dekorasyonu olmaktadır. dekorasyon tasarımları her sene yenilenirken; bir dekorasyonun nasıl olması gerektiğini yazımızda paylaştık.

Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Bebek Odası Dekorasyonu 3

Bebeğinizin odasını dekore etmeden önce; evin hangi odasının bebek odası olacağına yönelik doğru bir karar vermeniz gerekiyor. Evin güneş alan ve en az 1 de olsa penceresi açılan bir odası bebek odası olmalıdır. Özellikle gece bebeğinize kolay ulaşım sağlayabilmek için kendi yatak odanıza en yakın oda bebek odası olmalıdır.

Tavsiye yazı:  Bebek Odası Dekorasyonunda Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Bebek Odası Dekorasyonu 2

Bebek odası takımının yapıldığı malzeme olarak ahşap tercih edilmelidir. Yapılan incelemeler sayesinde ahşap maddesinin hava esintisi oldukça temizlendiğini ortaya çıkarmıştır. Bebeğinizin pis havayı ciğerlerine çekmemesi için bebek odası dekorasyonunda kullanılan mobilyaların ahşaptan yapılmasına dikkat ediniz. Ahşap sağlık açısından çok iyi bir malzemedir, bebek sağlığı için ahşaptan vazgeçmeyin.

Tavsiye yazı:  Bebek Odası Dekorasyon Fİkirleri

Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odası dekorasyonunda kullanmanız gereken renkler arasında mavi ve yeşil renkleri yer alıyor. Bu iki rengin bebeklerde sakinleştirici bir etkisi bulunuyor. Özellikle de yaz aylarında odalara akın eden sineklerden kurtulmak için mavi ve yeşil renkli duvarlar işinizi daha kolay bir hale sokabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonunda bunlara dikkat ediniz.


Arama Terimleri:
loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2016

Etiketler: , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort