Evinizi Şık Hale Getirmek için Öneriler

yorumsuz
444 views

Bayanlar için evleri büyük önem taşımaktadır. Evi güzel görünmesi ve ayrıca da uyumlu mobilya seçimi ev dekorasyonunda en büyük öneme sahip ayrıntılar arasında yer almaktadır. Her bayan evini en şık şekilde dekore etmek ister. Bu istek doğrultusunda da bazı dekorasyon fikirlerini araştırarak bu fikirleri uygularlar. Siz de evinizi en şık hale getirmek istiyorsanız bu fikirleri sizlere yazımızda veriyoruz.

Evi Şık Hale Getirmek için Öneriler Nelerdir?

 

  • Renk Uyumu Vazgeçilmez Bir Prosedür

salon dekorunda renk uyumu

 

Bir evin şık olması için yapılması gerekenler dikkate alındığında en önemli konular arasında renk uyumu yer alıyor. Örneğin; salon dekorasyonu için kullandığınız koltuk takımı ile perdeler ve hatta yemek takımı bile uyumlu olmalıdır.

  • Perdeler Büyük Özen İster

Blinds 4 Value

 

Bir odayı, özellikle de salon ya da oturma odasını şık gösteren öğelerden biri perdelerdir. Perdelerin rengi, kumaşı ya da detaylara konulan süslerinin temel özellikleri baz alındığında o oda kötü durabilir ya da şık durabilir. Bu yüzden de perde seçiminde aceleci karar vermeyin.

  • Halının Boyuna Dikkat Edin

evinizi şık hale getirmek için öneriler

 

Türk toplumu olarak bir evin dekorasyonu için mutlaka kullanılması gereken parçalara baktığımızda; halının var olduğunu görmekteyiz. Dekorasyonda halı kültürümüz olduğundan dolayı halıların boyutları da önem taşımaktadır. Eğer odanız küçükse ve büyük göstermek istiyorsanız; küçük halılar tercih etmemeniz gerekiyor. Boyut açısından büyük halılar şık oda için ilk anahtar olacaktır.

Kaynak: Blinds 4 Value

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 31 Mart 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort