Sağlıklı Bebek Odası Takımı Seçimi

yorumsuz
375 views

Bebek doğumu daha olmadan önce hamile kalmaya karar veren anne adayları sürekli olan plan yapmaya başlarlar. Bebeğin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için elzem olan şeyleri sıralamak isteyen anne adayları bu konuda başarılı olmak içi her türlü araştırmayı yaparlar ve bilgi sağlarlar. Biz de sizlere sağlıklı takımı seçmenin püf noktalarını anlatacağız.

Takımı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Sağlıklı Bebek Odası Takımı Seçimi 3

Bebek odası takımlarında kullanılan malzemeler anneler ve yeni anne olacak kadınlar çok önem taşısa da bu takımların tasarım özellikleri hep göz ardı edilen bir durum olmuştur. Bu durumu ortadan kaldırmamız gerekiyor ve artık sadece malzemeye değil; tasarım özelliklerine de bakmamız gerekiyor.

Tavsiye yazı:  Bebek Odası Dekorasyonunda Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Sağlıklı Bebek Odası Takımı Seçimi 2

Bebek odası tasarımları konusunda dikkat etmeniz gereken ilk nokta; çekmecelerin raylı sisteme sahip olmasıdır. Rayı sistem olmazsa bebeğinizin elinin ya da parmaklarının bu çekmecelere oyun oynarken sıkışma olasılığı daha fazladır. Bebek odası takımı seçerken en başta bakılması gereken tasarım özelliği bu nedenle yataklara koyulan çekmeceler ve onların sistemidir.

Sağlıklı Bebek Odası Takımı Seçimi

Bebek odası takımı seçme noktasında mobilyaların köşe özelliklerine dikkat etmeniz lazım. Dik ve keskin köşeler yerine daha yuvarlak bir köşeye sahip olan bebek odası takımları bebek güvenliği açısından önem taşıyor.

Bebek odası takımlarının birçoğunda şirin gözükmesi için taş ve tüy detayları kullanılır. Bu detayların bebeğin ağzına kaçma ihtimali daha yüksektir. Dolayısı ile de taşsız ve tüysüz  takımlar tercih edilmeli.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2016

Etiketler: , , , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort