Hayalimdeki Evi Nasıl Yaratabilirim?

yorumsuz
753 views

Her bayanın hayalinde bir modeli bulunmaktadır. Bu hayal doğrultusunda da kendisinin oturduğu evi dekore etmek ister. Hayalinizdeki evi dekore etmek için de bazı noktalara dikkat etmeniz lazım. Dikkat ettiğiniz takdirde hayalleriniz hüsran bir uygulama ile son bulmaz; aksine zihninizdeki tasarıdan daha şık bir dekorasyona sahip olursunuz. Biz de bu küçük ama önemli ayrıntıları sizlerle paylaştık.

Hayalimdeki Evi Nasıl Yaratabilirim?

 

  • Ev Dekorasyonunun da Bir Karakteri Olmalı

Tablo

Hayalinizdeki ev dekorasyonunu oluşturmaya başladığınızda aslında sanat eserlerine de yer vermeniz gerektiğini belirtmemiz gerekiyor. Sanat eserleri sayesinde ev dekorasyonunuza şık bir görünüm katarken aynı zamanda da geleceğe yönelik mükemmel bir yatırım yapmış olursunuz.

  • Dekorasyon Modasını Takip Edin Ancak; Büyük Masraflar Yapmayın

Koltuk takımı

Dekorasyon modası; tıpkı kıyafet modasında olduğu gibi her sene değişen özelliklere sahiptir. Örnek vermek gerekirse, 2016 dekorasyon modası kapsamında diyelim ki; desenli koltuk trendi var. Ancak; sizin koltuk takımınız da düz bir model de. Bu trendi yakalamak amacı ile yeniden koltuk takımı almak yerine, yastıklarınızın kılıflarını desenli yapabilirsiniz.

  • Ev Dekorasyonunda Kitaplığın Önemi

kitaplık

Eve hem şık, hem de kültürel bir bakış açısı ile yaklaşılmasını sağlayan bu ufak dokunuş sayesinde sizin de hayalinizdeki eviniz bambaşka bir görünüme sahip olacak. Evlenmeden önce ya da yeni eve çıkmadan önce kitaplarınızı biriktirerek konulan kitaplığın boş kalmamasına yardımcı olursunuz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2016

Etiketler: , , ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort