Hosting ve domainde en iyi hizmet veren yerli firma belli oldu!

yorumsuz
105 views

hosting-ve-domain

Web site sahiplerinin aldığı hosting ve alan adı hizmetinde dikkat ettiği birçok husus var. Bunların başında bütçeyi sarsmayacak uygun fiyatlı bir yapı geliyor. Bunun ardından hızlı hostingin de önemi sürmekte. Eğer hosting paketiniz kaliteli olursa, site iyi bir sunucuda barındırılırsa ziyaretçiler için de iyi bir internet deneyimi olacağı için sitede durma oranı artacak, bounce oranı düşecek ve siteniz daha fazla ziyaretçi çekecektir. Yani hosting seçerken, SEO için de dikkat edilmesi gereken kurallar var. Peki hem güçlü altyapı, takılmayan ve yavaşlamayan site sağlayan iyi hostingler, hem de uygun fiyatlar nerede? Yanıtı, uzun bir süredir yerli webmasterların en popüler tercihi olan hosting.com.tr…

Hosting paketleri yenilendi, güçlendi, fiyatları ise düştü!

Dünyada sürekli olarak gelişen bilişim alt yapıları ile daha güçlü, daha esnek ve optimize edilmiş yapılar sunuluyor. Kendisini geliştiren ve inovatif bir hosting şirketi olarak lanse eden hosting.com.tr de bu anlamda bulut hosting alt yapısını ilk kullanan hosting firmalarından birisi oldu. Bulut alt yapısının en önemli avantajları arasında disk alanını optimize bir şekilde kullanması, maliyetleri düşürmesi, güvenli olması geliyor. Eğer siz de sitenize uygun bir hosting sorgulamak istiyorsanız yapmanız gereken hosting paketleri içinde en iyisini bulmak. Kafanız disk alanları, trafik limitleri gibi konularda karışıksa hosting.com.tr’nin sunmuş olduğu bazı avantajlardan bahsedelim.

Hosting paketlerinin tamamında disk alanları geniş, bant genişliği bandwidth ise yoğun ziyaretçiyi kaldıracak derecede optimize edilmiş. Yeni başlayanlar için ekonomik hosting paketleri, profesyoneller için ise VDS’ler ya da sabit IP adresli hostingler, SSL sertifikası ile güçlendirilebilecek hosting paketleri yine hosting.com.tr’de yer alıyor. Tek yapmanız gereken müşteri destek birimine canlı destekten yazarak siteniz için uygun hosting hizmetini almak. Bunun dışında ticket atarak da size mail yoluyla anında dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Alan adı tescil hizmetinde lider

Domain tescili, alan adı sorgulama, alan adı ile ilgili korumalı alan adı başta olmak üzere tüm temel ihtiyaçları sunan bir yapı geliştiren hosting.com.tr ile alan adınızı hemen bu saniye, çok uygun fiyata alabilirsiniz. Popüler alan adı uzantıları olan com, net ve org uzantılarında ciddi indirimler, yeni alan adı uzantılarında ise (info, İstanbul, Works, finance, agency gibi) hiçbir firmanın sunmadığı uygun fiyatlar sizi hosting.com.tr’de bekliyor. Yerli webmasterların popüler tercihi olan hosting.com.tr her an kampanyalar sunan, çeşitli ödeme koşulları ile rahat bir ödeme yapma konsepti geliştirmiş bir bilişim firması. Eğer sitenin domain fiyatları konusunda endişeniz varsa, indirimli domain fiyatları bağlantısına giderek ya da google’da hosting.com.tr domain fiyatları araması yaparak bu inanılmaz fiyatlara anında ulaşabilirsiniz. Web dünyasında ihtiyacınız olan tüm hizmetler, artık tek bir adreste.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort