Alt kata su kaçağı mı var ? Panik Yok

yorumsuz
573 views

Alt kata su kaçağı mı var ? Panik yok Çözüm Tesisat kameralı sistem cihazları ile İstanbul genelinde su arıza tespiti ve onarım servisi vermektedir. Firmamızda bulunan cihazlar sayesinde beton altı boru görüntüleme ve dinleme yapıyoruz.

İSTANBUL SU KAÇAĞI BULMA

çözüm tesisat çözümleri

İstanbul su kaçağı bulma firma konsepti gereği eski ve yeni binalarda su kaçağı bulan tesisatçı olarak gelişmiş elektronik aksam ile çalışmalar yapmaktayız. Binaya yeni taktırılan küvet giderinin tıkanması ve bir süre sonra komşunuzun tavanından gider suyunun akması gibi problemler birbiri ile alakalıdır. Gider kanallarına ne kadar kesici, delici nesne atılırsa, periyodik olarak kanalların temizliği bizim sunduğumuz robot sistemler ile uygulanmazsa bu türde problemler maalesef olacaktır. Yalnız çözüm için o kadar karamsar değiliz. İstanbul su kaçağı tespiti ile alt kata su kaçağı gider kanalı içinden kameralı inceleme yapabilecek İstanbul su kaçağı bulma sistemlerimiz ile “küvet gideri sızdırıyor mu?” sorusuna net cevaplar bulabiliriz. Kırma dökme olmadan bir analizin tamamlanmasından bahsediyoruz ve bu çalışma bilgileri ile nereye müdahale edilmesi gerektiği fazla vakit almadan bulunacaktır. Küvet bataryası gövdesinden su gelmesi veya az akması gibi sıkıntılarda gerek batarya arızalı parçalarının değiştirilmesi gerekse temiz su borusu ile alakalı sıkıntılar varsa bunları da inceleyebiliriz. Su boruları genelde plastik malzeme ile üretilmiştir. Duvar içinde bir baskı oluşması sonucunda orada delinmeler olabilir. Keza kireçlenme artarsa içten tahribat ile de delinebilir. Yalnız güzel olan bir şey var ki o suyun çıkışı esnasındaki oluşan sesi dinleme aygıtlarımız iyi ayırt etme ve yerini kırmadan bulabilmektedir.

İstanbul su kaçağı tespiti ile güvenilir cihazlar ile kameralı su kaçağı tespiti sistemlerimize güvenmenizi rica ediyoruz. Söz konusu vakalardan bir tanesi de sıcak suyun borudan damlaması veya fışkırmasıdır. Sırf bu alanda peteklerdeki su damlamaları konulu işlemlerde kullandığımız termal kameralar ile yine kırmadan analizler yapabiliriz.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2016

Etiketler: ,

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort