Online Film İzleme Keyfi

yorumsuz
201 views

İnternetten online film izleme kolaylığı şüphesiz internetin ve bilgisayarların (tabi tablet ve akıllı telefonlarında) bize sunduğu sayısız fayda ve kolaylık içinde en önemlilerinden bir tanesi. Hangimiz sevmeyiz ki film izlemeyi? Aksiyon, komedi, fantastik, bilim kurgu… Hepimizin zevkleri farklı olsa da mutlaka sevdiği bir film türü ve aktörü vardır.

Eskiden film izlemek bu kadar kolay değildi, film izlemek için VCD Playerlar vardı. CD satan dükkânlardan seçerek ya da işportada satanlardan Film CD’si alır. Televizyona bağlı olan VCD Player ile izlenirdi. Tabi bu kadar zahmete katlandıktan sonra, bir de CD lerin çizik çıkması filmin yarısında takılması gibi sorunlarda çıkardı.

online-film-izleme-keyfi

 

Daha sonraları internetten bilgisayar ile film izlenmeye başlandı. Ancak internet hızlarının çok yavaş olması nedeniyle film izlemek o kadar da basit değildi. Önce film açılır durdurup, biraz dolması beklenir sonra başlatılıp izlenirdi. Tabi internet hızı gene filmin hızına yetişemez biraz sonra gene donardı. İzleyiciler de online izlemek yerine çoğunlukla önce filmi bilgisayara indirip daha sonra izlemeyi tercih ederlerdi. Bu da indirme sitlerinin yavaşlığı filmlerle birlikte inen virüslü programlar tarayıcılara yüklenen toolbar lar gibi sorunlara neden olurdu.

Şimdi ise internetten çok kolay bir biçimde ve hızlıca online film izlenebiliyor. Hatta 1080P ve 4K kalitelerinde, hatta 3 boyutlu filmler izlemek bile mümkün. Biraz arama yaparak istediğiniz filmi kolayca bulup donmadan takılmadan izleyebilirsiniz.

Sizde boş vakitlerinizi nasıl değerlendirsem diye düşünüyorsanız; internetten film izleyebilirsiniz. Peki, hangi filmleri izleyelim dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Aksiyon filmlerini seviyorsanız eğer Jason Statham Filmleri İzlemenizi öneririm. Jason Statham aksiyon denince ilk akla gelen isimlerden. Gerçekten başyapıt olacak çok başarılı filmleri var. Son filmi Mekanik 2 de bunlardan bir tanesi. Filmin başrolünde bir tetikçiyi canlandıran Jason Statham’a; Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Natalie Burn eşlik ediyor. Eğer hala izlemediyseniz Mekanik 2 İzle linkinden hemen izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort