Tuvalet Tıkanıklığı Problemine Çözüm Bulundu

yorumsuz
974 views

Tuvalet tıkanıklığı açma problemlerine çözüm bulundu ! Kırmadan robot makineli sistemle tıkanan tuvaleti açıyoruz sonra kamera sistemleri ile görüntülüyoruz. İstanbulun her yerine tıkalı tuvalet açma servis hizmeti için bizi arayın veya http://tuvalettikanikligiacma.blogspot.com.tr/ sitemizi ziyaret ediniz.

çözüm tesisat çözümleri

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım

Robotla tuvalet açma işlemi evlerinizi şantiye gibi alanlara dönüştürmeden teknik anlamda donanım kalitesi ve güvenilirliği üst noktada yer alan cihazlarımız ile sizlere destek oluyoruz ve mantıklı çözümler getiriyoruz. Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım diye dert etmeyin hemen bizi arayın veya sitemizi ziyaret edin.

Robotla tuvalet açma ile etkisiz ve birkaç günlüğüne açılıp, tekrar tıkanacak o sistemlere artık son diyebiliriz. Çalışma alanımız yalnızca en baştaki yani en yakın noktaya gelmiş durumlarda değildir. Genelde amatör firmalar oradan başlar çalışmaya ve sustalı tel ile ileriye taşır atıkları ve sonrasında yoğun bir su döker, gittiğini gördüğünde sorunu hallettiğini zanneder. Aslında yaptığı çapı tam kaplayan bu oluşumu boru tabanına yaymasıdır. Zamanla orada yine birikmeler olacak ve yine de tesisatçı çağırmanız gerekebilir. Biz ise bir kere çalışma yaptıktan sonra orada garantili açma vasfında hizmet veriyoruz. Buldozerleri bilirsiniz ve önüne geçen tüm kum taneleri kepçesine denk getirerek ilerletir ve bir noktada bırakır. Biz de bunun yakınında işlem yapıyoruz yalnız içten gönderilen bu cihazın parçası ile orada bırakmıyoruz. Kamera ile de görerek eğer ikinci metrede ilk gördüğümüz oluşum varsa onu aşağı eğimli borunun en yakınına kadar taşıyoruz. Uçurumun kenarı diyebiliriz ve biraz basınçlı su göndermemiz zaten aşağıya (boru içinde) düşmesine sebep olur.

Robotla tuvalet açma ile 2 cm ve 20 cm gibi çaplara sahip sistemleri tamamen içten temizleyebiliriz. Evlerinizin kirlenmesi gibi ihtimallere tamamen son verecek bu yöntemlerimizi kullanın tıkalı tuvalet açma yolları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ve artık hayatınızdan tüm tuvaletlerinize, lavabo ve banyo giderleri de dahil tıkanmalar tamamen ortadan kalksın.

loading...
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Add to Flipboard Magazine.
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2016


Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

maltepe escort